2013 Lapkričio 28

“Snoro“ bankroto administratorius pradeda nekilnojamojo turto portfelio pardavimą

veidas.lt


„Snoro“ bankroto administratorius pradeda iš skolininkų perimto didelės vertės nekilnojamojo turto pardavimo procesą. Visas portfelis susideda iš 14 objektų ir yra vertinamas daugiau nei 50 mln. litų. Pajamos už parduotą nekilnojamąjį turtą papildys fondą, skirtą banko kreditorių išmokoms.
14 objektų, tarp kurių – žemės sklypai, veikiančios gamybos bazės, gyvenamojo būsto, komerciniai ir investiciniai objektai, bus parduodami priverstinėse varžytinėse.
„Turtas yra įvertintas nepriklausomų turto vertintojų ir pilnai paruoštas pardavimui. Manome, kad siūlomi objektai bus patrauklūs būsimiems pirkėjams, o jų pardavimas sugrąžins papildomą reikšmingą sumą banko kreditoriams. Tai taip pat svarbus signalas esamiems banko klientams, pabrėžiantis, kad būtina laikytis įsipareigojimų pagal paskolų sutartis „Snoro“ banke, nes visos sąskaitos yra kruopščiai prižiūrimos, o paskolos bus išieškomos, jei tam iškils būtinybė“, – sako Neilas Cooperis, banko „Snoras“ bankroto administratorius.
Nekilnojamojo turto pardavimą atliekančios bendrovės „Colliers“ Konsultavimo ir vertinimo departamento direktorės Ramunės Aškinienės teigimu, dauguma parduodamų objektų yra puikiose miestų vietose – Vilniaus senamiestyje, Užupyje, Antakalnyje, taip pat Palangoje, Basanavičiaus alėjoje, Juodkrantėje prie jūros. Tarp objektų yra dvi veikiančios gamybinės bazės Kelmės ir Šalčininkų rajonuose.
„Jau sulaukėme pirmojo susidomėjimo iš potencialių pirkėjų, nes dauguma parduodamų objektų – investiciniai, labai patrauklūs nekilnojamojo turto plėtotojams“, – teigia R. Aškinienė.
Parduodamas kitas turtas
Pradedamas pardavinėti nekilnojamasis turtas papildo 156 jau parduodamus banko perimtus nekilnojamojo turto vienetus. Pirmasis nekilnojamojo turto portfelis buvo paruoštas pardavimui šią vasarą, jį sudarė objektai, kurių kiekvieno vertė buvo mažesnė nei  1 mln. litų.
Bankroto administratorius taip pat yra pradėjęs pačiam bankui priklausiusių 19 nekilnojamojo turto vienetų pardavimą Lietuvoje bei užsienyje.
Kiekvieną savaitę taip pat yra rengiami įvairaus kilnojamojo turto aukcionai, kuriuose parduodami „Snorui“ priklausę baldai, kompiuterinė įranga ir kiti daiktai.
Parduodamus nekilnojamojo ir kilnojamojo turto objektus galima rasti svetainėje www.snoras.com, daugiau informacijos apie parduodamą nekilnojamąjį turtą pateikiama svetainėje www.colliers.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...