2013 Lapkričio 22

“Snoro“ bankroto administratorius išmokėjo 300 mln. litų antros eilės kreditoriui

veidas.lt


„Snoro“ bankroto administratorius lapkričio 19 d. atliko pirmąjį 300 mln. litų mokėjimą bankrutuojančio banko antros eilės kreditoriui VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“, kadangi pirmos eilės kreditoriams – banko darbuotojams – jau yra išmokėti 9,3 mln. litų ir visi jų kreditoriniai reikalavimai patenkinti. Pagal teismo patvirtinimą, „Indėlių ir investicijų draudimui“ per tris kartus iki 2014 m. sausio 31 d. bus išmokėti 425 mln. litų.
„Turime galimybę pradėti atsiskaitymus su antrosios eilės kreditoriais, šis pirmasis mokėjimas „Indėlių ir investicijų draudimui“, nors ir yra palyginti nedidelis, labai svarbus pasiekimas bankroto procese. Tai aiškus ženklas, kad „Snoro“ grupės bankroto procedūros juda į priekį, – sako „Snoro“ bankroto administratorius Neilas Cooperis. – Negalime pamiršti, kad esame gavę beveik 30 tūkstančių kreditorinių pareiškimų iš daugiau kaip 50 skirtingų pasaulio šalių, o banko turtą kreditoriams siekiame sugrąžinti iš beveik 20 valstybių“.
Pasak N. Cooperio, atlikus šiuos mokėjimus, dar 1,3 mlrd. litų bus išmokėti „Indėlių ir investicijų draudimui“, kai tik baigsis sukauptų lėšų investavimo terminai ir bus gautas teismo leidimas. Lėšos yra investuotos į įvairios trukmės Lietuvos vyriausybės obligacijas ir laikomos indėliais bankuose. Kreditorių naudai taip pat bus išmokėtos lėšos, ateityje gautos realizavus banko turtą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...