2012 Lapkričio 27

Skelbiami papildomi „Geriausių 2012 metų Kanų Liūtų reklamų“ seansai

veidas.lt

Šį vakarą, dešimtą valandą, didžiųjų šalies miestų kino teatrai bus apgulti norinčiųjų pamatyti „Geriausias 2012 metų Kanų Liūtų reklamas“. Vilniečiams ir kauniečiams išpirkus visus bilietus į šio vakaro seansą, skelbiami papildomi – trečiadienį ir ketvirtadienį 19 ir 21.30 val. Pasaulinius reklamos šedevrus turi pamatyti visi.

„Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio žiūrovai dar snaudžia, matyt, laukia atgarsio iš sostinės ir Kauno, kur bilietai šluote šluojami ir skelbiame papildomus seansus. Tad raginame nemiegoti, nes tobuliausi reklamos kūriniai pristatomi Lietuvoje tik kartą metuose. Kad po to netektų tyliai kamputyje sėdėti, kol draugai smagiai aptarinės matytas juokingas, šmaikščias, originalias, drastiškas ir net šokiruojančias reklamas,” – ragina nepraleisti ypatingo reginio vienas „Geriausių 2012 metų Kanų Liūtų reklamų“ organizatorių, „Kino pavasario“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.
„Geriausių 2012 metų Kanų Liūtų reklamų“ kino seansų Lietuvoje organizatoriai atskleidžia dar vieną apdovanotąją Kanuose reklamą, kuri pasklido po populiarųjį „Facebook“ akimirksniu:
http://www.youtube.com/watch?v=QFm3lh2dNEM

„Nebūtina nusimauti kelnes, kad būtų gera reklama“ – su tokiu šūkiu „Geriausios 2012 metų Kanų Liūtų reklamos“ šį vakarą, 22 val. laukia žiūrovų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, rytoj, 19 ir 21.30 val. – Vilniuje ir Kaune, poryt – Vilniuje.
Galite nekęsti jų labiau už viską gyvenime, bet kartą metuose, tiesiog negalėsite atplėšti akių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...