2011 Sausio 26

Užsienio muzikantai

Šiemet Lietuvoje – dešimt A lygio koncertų

veidas.lt

Koncertų organizatoriai tikina besiderantys su pripažintais užsienio muzikantais dėl jų atvykimo į Lietuvą, tačiau konkrečių vardų neatskleidžia.

“Planuojame surengti 4–5 aukščiausio lygio žvaigždžių pasirodymus. Kol dar nesame patvirtinę, nenorime skelbti jų viešai, bet tai bus visame pasaulyje garsūs atlikėjai ir grupės”, – teigia “Seven Live” direktorius Juras Vežėlis.

Kelis aukščiausio lygio koncertus žada ir “Makroconcert”. Jei visi planai bus įgyvendinti, šiemet Lietuvoje sulauksime apie 10 užsienio žvaigždžių pasirodymų. Kol kas yra patvirtinti du tokie koncertai: australų dainininkės Kylie Minogue ir švedų grupės “Roxette”. Abu jie vyks “Siemens” arenoje.

Koncertų rinka pernai stabilizavosi, tačiau jos pagyvėjimo laukti dar anksti. “Žmonės visada nori kokybiško poilsio, bet jų norus riboja pajamos. Kai pajamos pradės didėti, pirmuosius teigiamus ženklus pajus ir koncertų organizatoriai. Galėsime pradėti rizikuoti ir rengti didesnio biudžeto renginius”, – sako Artūras Mirončikas, agentūros “Relax Live!” vadovas.

Pastaraisiais metais, drastiškai sumažėjus pajamoms iš įrašų pardavimo, grupės pradėjo dažniau koncertuoti. “Dainų dabar galima už dyką gauti internetu, bet to jausmo, kai tūkstančiai žmonių dainuoja kartu su atlikėju, neparsisiųsi, to neperteiks ir geriausiai nufilmuotas DVD. Dėl to žmonėms reikia koncertų”, – tikina “Makroconcert” komunikacijos vadovas Aivaras Gelžinis.

Organizatoriai tikisi, kad dėl dažnesnių gastrolių atlikėjai į savo tvarkaraštį nevengs įtraukti ir mažesnių šalių, tokių kaip Lietuva.

Didžiausi praėjusiais metais vykę koncertai Lietuvoje – grupių “Metallica” ir “a-ha”, atlikėjų Rodo Stewarto, Eroso Ramazzotti, Stingo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...