2011 Balandžio 21

Laisvalaikis

Šiaulėniškės mokėsi įvairių margučių marginimo būdų

veidas.lt

marginimas

Artėjant gražiausiai pavasario šventei šv. Velykoms Šiaulėniškių bendruomenė nusprendė į svečius pasikviesti Pakiršinio amatų klubo „Kaštonas“ narius, kurie mielai sutiko parodyti ir pamokyti įvairių margučių marginimo būdų.

Visus, susirinkusius į naujai įkurtus Šiaulėniškių bendruomenės namus, nustebino graži svečių atvežta parodėlė. Joje buvo eksponuojami įvairūs darbai iš molio, papuošalai iš jūros akmenėlių, megztos riešinės, iš vytelių pinti dirbiniai, vadovės kurtos knygutės vaikučiams. Norintys galėjo ir įsigyti. Didelį susidomėjimą kėlė įvairūs margučiai, tad amatų būrelio moterys uoliai mokė šiaulėniškes, kaip pačioms juos pasidaryti, atskleidė senovinio bičių vašku dažymo meno, mokė, kaip iš balto molio pasigaminti kiaušinį ir jį išpuošti, kitus siūlais apvynioti ir dekoruoti šakelių skiedrytėm, taigi išėjo gražūs margučiai. Pradžiai atrodė neįmanoma pačioms atlikti, bet po truputį viskas pavyko. Džiugu, jog į renginį atvyko ir vaikučių.

Smagiai praleista penktadienio popietė buvo naudinga visiems, moterys pamatė ir išmoko pasigaminti įvairių margučių, kurie galės papuošti jų šventinį stalą.

Po renginio visi vaišinosi arbata su saldumynais ir džiaugėsi užmegzta nauja draugyste. Išsiskirdami vieni kitiems linkėjo linksmų, saulėtų šv. Velykų ir sutarė, kad užmegzta draugystė nenutrūks, bus tęsiama mokantis įvairių amatų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...