2011 Gegužės 06

Šiandien Lietuvoje prasidės “iPad 2” prekyba

veidas.lt

"Veido" archyvas
"Veido" archyvas

Jau šiandien nuo 19 valandos oficialiuose “Apple” produkcijos salonuose “iDeal” Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei didžiausiose IT parduotuvėse bus pristatytas planšetinių kompiuterių lyderiu vadinamo “iPad” naujas modelis – “iPad 2”. Būtent nuo šio vakaro neregėto pasisekimo sulaukusia “Apple” planšete bus oficialiai pradėta prekiauti ir Baltijos šalyse. Įdomu tai, kad su Lietuva, Latvija ir Estija prekyba “iPad 2” pradės ir Kinija, o Rusijoje ši planšetė dar nėra pristatyta.

“iPad 2” kainos mūsų šalyje atitiks Vakarų Europos kainų lygį, lyginant pvz. su Vokietijoje esančiomis “iPad 2” kainomis, skirtumas bus vos 12 Lt. Pigiausias “iPad 2” modelis, turintis Wi-Fi ryšį, Lietuvoje kainuos 1659 Lt, o Wi-Fi ir 3G ryšį turinti pigiausia planšetė – 2069 Lt.

Revoliuciniu vadinamas planšetinis kompiuteris, kuriuo itin patogu naršyti internete, dirbti elektroniniu paštu, žiūrėti filmus ir nuotraukas, nuo šiol bus dar greitesnis, lengvesnis ir plonesnis. –io produkto svoris siekia tik 601 gramą, o storis – vos 8,8 milimetro. “iPad 2” 15 procentų lengvesnis ir net 33 procentais plonesnis nei pirmtakas. Dar viena naujovė – “iPad 2” galima bus pasirinkti iš dviejų spalvų – juodos ir baltos.

Lyginant su pirmos kartos “iPad”, pagrindinė naujiena ta, kad “iPad 2” turi dvi kameras – priekinę ir galinę bei dviejų branduolių A5 procesorių, kuris bus net devynis kartus greitesnis nei prietaiso pirmtako. “iPad 2“ turės ir aukštos raiškos vaizdo rodymui skirtą HDMI jungtį, taigi nuo šiol vartotojai galės prijungti aparatą prie televizoriaus ir mėgautis puikios kokybės vaizdu. Nepaisant visų atnaujinimų, naujasis modelis, kaip ir anksčiau, be įkrovimo gali atlaikyti net iki 10 valandų darbo.

"Veido" archyvas
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. as as rašo:

    ne kam jis reikalingas Lietuvoje vargsai vieni, ar kas ji pirks, o kokia nauda iš jo. jei nesiojamus visi turi, nebent kas neturi piniga kur det tas gali leist sau toki slamsta, nei USB nera jungties… nei dar flash nerodo…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...