2011 Gruodžio 13

SEB išmokas SNORO indėlininkams pradės mokėti trečiadienį

veidas.lt

SEB bankas trečiadienį, gruodžio 14 dieną, pradės mokėti indėlių draudimo išmokas gyventojams ir Vilniaus apskrities įmonėms, laikiusiems lėšas banke SNORAS.

Valstybės įmonė “Indėlių ir investicijų draudimas” antradienį pervedė SEB bankui lėšas, skirtas išmokoms, – daugiau kaip 3,75 mlrd. litų, taip pat bankui pateikė banko SNORAS indėlininkų sąrašą, pagal kurį SEB bankas išmokės šias lėšas per 350 tūkst. indėlininkų – gyventojų ir Vilniaus apskrities įmonių, – praneša ELTA.

Siekiant užtikrinti kaip galima greitesnį lėšų grąžinimą, visi SEB banko skyriai dirbs ir šeštadienį.

SEB bankas primena, kad draudimo išmokas galima atsiimti per penkerius metus nuo draudžiamojo įvykio dienos, todėl gyventojams skubėti nėra reikalo.

Trečiadienį SEB bankas pradės mokėti draudimo išmokas pagal jau gautus prašymus – ne vėliau kaip ketvirtadienį, gruodžio 15 dieną, lėšas gaus gyventojai ir įmonės, pateikusios prašymus iki praėjusio šeštadienio, gruodžio 10 dienos, įskaitytinai.

Gyventojams, kurie nuo gruodžio 14 dienos atvyks į SEB banko skyrių ar į susitikimą su SEB mobiliąja komanda Lietuvos pašto skyriuje ir pageidaus, kad lėšos būtų pervestos į banko sąskaitą, draudimo išmokos bus pervedamos iš karto. Tokiu atveju lėšos į nurodytą sąskaitą bus įskaitytos tą pačią arba kitą darbo dieną. Įmonėms ar gyventojams, kurie nuo gruodžio 14 dienos atvyks į SEB banko skyrių ir pageidaus, kad lėšos būtų išmokėtos grynaisiais pinigais, šios lėšos bus išmokamos iš karto banko skyriuje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...