2011 Birželio 15

Savanorystės turas atvyksta į Vilnių

veidas.lt

BFL

„Į šį turą atvykti kviečiame ir jauną, ir pagyvenusį, ir jau ragavusį savanorystės duonos, ir tik bandantį apsispręsti. Savanorystės formų yra daug, sričių dar daugiau: jei žmogus mano, kad gali suteikti kitiems pagalbą, taip pat ir pats tobulėti, pasisemti patirties – toks viešas renginys yra pats geriausias būdas užmegzti kontaktus, pabendrauti su savanoriais ir organizacijų atstovais“, – sakė kas nors. „Be to, labai tikimės, kad atvyks ir susidomėję tokios veiklos parama įmonių ir įstaigų atstovai, o taip pat ir personalo darbuotojai, kadangi Lietuvoje korporatyvinei savanorystei dar yra kur augti.“

2011 m. paskelbti Europos savanoriškos veiklos metais, kuriais tiek Lietuvoje, tiek visoje Europos Sąjungoje siekiama didinti savanorystės matomumą, skatinti savanorystės pripažinimą, sudaryti savanoriškai veiklai palankesnes sąlygas ir skatinti piliečius įsitraukti į savanorišką veiklą. Todėl ištisus metus 27-iose Europos Sąjungos šalyse yra organizuojamas specialus Europos savanoriškos veiklos metų turas, dabar jis atvyksta ir į Vilnių. Jame dalyvaus Lietuvos savanorių organizacijos. Jos galės pristatyti ir viešinti savo veiklą bei pritraukti potencialius savanorius. Tai taip pat puiki galimybė sutelkti nevyriausybinių organizacijų, valdžios ir verslo įmonių atstovus efektyviam dialogui dėl savanorių statuso ir palankesnių sąlygų savanoriškai veiklai sudarymo.

Lankytojai galės dalyvauti diskusijose apie tarptautinę savanorystę, savanorystę masiniuose renginiuose, verslo įmones ir savanorystės idėjų sklaidą, išgirsti tikrąsias savanorių istorijas ir susipažinti su įvairių organizacijų veikla. Rotušės aikštėje vyks įvairių muzikos, teatro kolektyvų pasirodymai, TEObusas transliuos dokumentinius filmus apie savanorius. Turą užbaigs birželio 23 d. vyksiantis Lietuvos nevyriausybinių organizacijų forumas ir konferencija.

Renginio atidarymas birželio 21 d. 12 val. Įėjimas laisvas.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...