2011 Birželio 16

Savanoriai telkia paramą sutvarkyti Santariškių vaikų ligoninės aplinką

veidas.lt

"Veido" archyvas

Grupelė jaunų savanorių pasišovė sutvarkyti Santariškių klinikų Vaikų skyriaus kiemą ir ieško rėmėjų – įmonių ar pavienių asmenų – galinčių paremti projektą “Sveikime kartu” pinigais, augalais ar savo rankomis.

Viena projekto dalyvių Jovita Bareikytė teigia, kad Vilniaus miesto universitetinės ligoninės vaikų skyrius teikia puikią medicininę pagalbą, tačiau jo lauko aplinka yra mažai prižiūrima ir tvarkoma – savivaldybė negali tam skirti pakankamai lėšų. “O juk sirgdami vaikai didžiąją dalį laiko praleidžia palatose ir dabar net neturi kur įkvėpti gryno oro, pasimėgauti saulės šiluma, pasigrožėti sutvarkyta aplinka”, – susirūpinę savanoriai.

Todėl jie nori iki liepos 27 d. sutvarkyti 2,7 ha ploto ligoninės kiemą – pasėti čia veją, pasodinti medžių, krūmų, gėlių, pastatyti suoliukų. Aplinka bus tvarkoma pagal savanorės kraštovaizdžio architektės Malgožatos Koševskos parengtą projektą. Kitas projekto rėmėjas sostinės “Nesė pramogų bankas” suteikė savo patalpas paramos koncertui, kuris bus surengtas liepos 13 d. Savanoriai taip pat dėkingi jau prisidėjusioms bendrovėms “Sveikas žmogus”, “Rekesa”, “Lauko gėlininkystės bandymų stotis”, “Želmita”, “Rudista” ir V.Bartoševič ūkiui.

Norintys taip pat paremti “Sveikime kartu” iniciatyvą gali kreiptis į J.Bareikytę telefonu 8 615 27 455 arba el.paštu jovita.bareikyte@gmail.com

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...