2016 Liepos 21

Savaitraščio „Veidas“ vyriausiuoju redaktoriumi paskirtas Evaldas Labanauskas

veidas.lt

Jau 24 metus skaičiuojančio savaitraščio „Veidas“ vyriausiuoju  redaktoriumi paskirtas Evaldas Labanauskas, ligšiolinis interneto svetainės www.veidas.lt redaktorius. Naujasis „Veido“ vadovas žada išlaikyti analitinės žurnalistikos tradicijas ir kartu įgyvendinti leidinio atnaujinimo strategiją.

„Visa tradicinė žiniasklaida tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje išgyvena transformaciją. Mano pagrindinis tikslas – adaptuoti „Veidą“ prie šių realijų. Vis dėlto prioritetas ir toliau bus teikiamas solidžiam, analitiniam turiniui. Manau, nepaisant įvairių permainų žiniasklaidos rinkoje posakis, kad turinys yra Dievas, dar nenuseno“, – teigia E.Labanauskas.

36-erių E.Labanauskas turi Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų bakalauro ir Vilniaus universiteto žurnalistikos magistro laipsnį. 2014-2015 m. jis kėlė kvalifikaciją vienoje geriausių JAV žiniasklaidos mokyklų – Arizonos valstijos universiteto W.Cronkite’o žurnalistikos ir masinės komunikacijos mokykloje.

E.Labanauskas turi 15 metų patirtį žiniasklaidoje. Jis dirbęs ir bendradarbiavęs su daug Lietuvos žiniasklaidos priemonių, buvo „Vilniaus dienos“ vyriausiasis redaktorius, prieš išvykdamas tobulintis į JAV laikinai ėjo „Veido“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas.

Savaitraštis „Veidas“ –  kokybiškų naujienų ir svarbios informacijos apie ekonomiką, politiką, kultūrą, socialinę šalies raidą žurnalas, leidžiamas nuo 1992-ųjų. 2000 m. už kokybinę žurnalistiką „Veidas“ yra pelnęs „Die Zeit“ fondo premiją. „Veidas“ turi interneto svetainę www.veidas.lt.

Laikinai „Veidui“ vadovavęs Arūnas Brazauskas paskirtas „Veido“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoju.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Vienintelis Vienintelis rašo:

    normalus dalykas kurį galima skaityti yra Veidas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...