2013 Sausio 14

Savaitės pjūvis

veidas.lt

Artėjant Liaudies gynėjų dienai, su Prezidentės vyriausiąja patarėja teisės klausimais Rasa Svetikaite kalbamės apie Sausio 13-osios bylos perspektyvas. Žinoma rašytoja, vertėja, Lietuvos žurnalistų draugijos valdybos narė Marytė Kontrimaitė, kuriai paskirta žurnalistinė Stasio Lozoraičio premija, svarsto mūsų žiniasklaidos problemas. Laidos autorius Česlovas Iškauskas sugrįžta prie Sausio 13-osios ir komentuoja pirmąją užsienio reakciją į tragiškus įvykius tą 1991 m. sausį. Daugiau laidų ir straipsnių www.iskauskas.lt ir „Penki TV“ kanalu „YouTube“. Laidą galima rasti ir portale „Alkas.lt“.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Benas Benas rašo:

  Užvakar Prezidentūroje susitiko dvi giminaitės:-tai J.E.Prezidentė D.Grybauskaitė ir jos giminaitė D.Korsakaitė,Prezidentės pasodinta į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (toliauVKEKK)pirmininkės krėslą 2010 sausio 29d, ten D.Korsakaitė gana sėkmingai įteisindavo šilumos biznieriams reikalingas šilumos kainas (tikėtina,kasd ne už ačių),to pavyzdys šilumos biznieriams priklausančiose katilinėse Biržuose ir Anykščiuose,kur kūrenama pačiu pigiausiu kuru-medžio drožlėmis 1 kWh šilumos kaina virš 35 cnt,o Molėtuose,kur šilumos ūkis valdomas rajono savivaldybės 1kWh.,kūrenant medžio drožlėmis tik 18 cnt. ,taigi per pusę mažiau.Giminaitės pasvarstė,ar ne per didelės šilumos kainos Biržuose ir Anykščiuose ,jeigu jos už Molėtų šilumos kainas vos ne du kartus didesnė.Kad nesužlugdyti D.Korsakaitės biznį nutarė šilumos kainas sumažinti, tačiau nesutarė kiek mažinti ,-Prezidentė siūlė mažnti 2 cnt už kWh.,o D.Korsakaitė 1,5 cnt..Pagaliau nutarta nuo sekančio šildymo sezono šilumos kainas mažinti 1,5 cnt/kWh.
  Apie šitą Prezidentės žygdarbį ištransliavo valstybinė televizija,runkeliai ir avinai džiaugiasi tokia Prezidentės dovana,o Prezidentė D.Grybauskaitė ir jos giminaitė D.Korsakaitė irgi džiaugiasi,kad išsaugojo D.Korsakaitės biznį ir eilinį kartą apmovė runkelius ir avinus..


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...