2010 Gegužės 10

Vasara

Saulės akiniai – su neregėta nuolaida

veidas.lt

Smarkiai kritus prekybai vardiniais saulės akiniais, pardavėjai pirkėjus ėmė vilioti didžiausiomis iki šiol matytomis nuolaidomis. Štai perkantieji vardinius saulės akinius optikos salonuose “Optikos pasaulis” šiuo metu gali pasirinkti vieną iš dviejų akcijų: gauti 30–35 proc. nuolaidą, jei turi lojalumo kortelę, arba įsigyti vardinius akinius už visą kainą ir dovanų gauti paprastus akinius nuo saulės, kainuojančius iki 200 Lt.

“Saulės akinių pardavimas, palyginti su praėjusiais metais, kritęs tris kartus – ne tik dėl sunkios ekonominės padėties, bet ir dėl to, kad nėra saulės, tad reaguojame į aplinkybes. Akinių išpardavimas visada būna, bet pirmą kartą tokias akcijas darome sezonui tik įsibėgėjant”, – aiškino “Optikos pasaulio” pardavimo direktorė Lolita Klėmanienė.

“Eagle Vision” optikos parduotuvėse balandžio 30–gegužės 2 d. visiems vardiniams akiniams buvo pritaikyta 50 proc. nuolaida. Šio tinklo konsultantai sakė neprisimenantys tokių didelių nuolaidų. Pavyzdžiui, apie 570 Lt kainavusius akinius “Dolce Gabbana” buvo galima įsigyti už 250 Lt.

Dabar su 50 proc. nuolaida “Eagle Vision” salonuose galima įsigyti tik keletą vardinių saulės akinių modelių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...