2012 Gruodžio 21

Šalia MAXIMA Bazės Vilniuje – čiuožykla po atviru dangumi

veidas.lt


Prieš pat Kalėdas, penktadienį, gruodžio 21 dieną, Vilniuje šalia MAXIMA Bazės atidaroma čiuožykla po atviru dangumi. Pirmąją darbo dieną miestiečiai joje laukiami nuo 19 valandos, kitomis dienomis čiuožykla veiks kasdien nuo 10 iki 21 valandos. 45 minučių trukmės čiuožinėjimo sesija tekainuoja vos 3 litus. Į šį simbolinį mokestį įeina ir pačiūžų nuoma.

„Čiuožyklą prie MAXIMA Bazės Savanorių prospekte įrengėme galvodami apie savo klientus. Šioje didelėje parduotuvėje dažniausiai apsiperka šeimos ir tam skiria nemažai laiko. Dabar apsipirkę jie galės ir smagiai papramogauti čiuožykloje. Tai mūsų kalėdinė dovana visiems, mėgstantiems šią daug smagių emocijų suteikiančią žiemos pramogą“, – sako MAXIMA LT, UAB, atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Prekybos tinklo įrengta 300 kvadratinių metrų ploto sintetinio ledo čiuožykla veiks moksleivių žiemos atostogų metu – iki sausio 6 dienos, tačiau joje laukiami ne tik moksleiviai, bet ir visi kiti neabejingi čiuožimui.

MAXIMA Bazės Lauko prekybos teritorijoje esanti čiuožykla unikali tuo, kad gali veikti nepriklausomai nuo oro sąlygų: ant sintetinės ledo dangos galima čiuožinėti ir sningant, ir lynojant ar net kaitriai šviečiant saulei. Būtent todėl tokios čiuožyklos itin populiarios šiltuose kraštuose, kur natūraliomis sąlygomis nebūna nei ledo, nei šalčio. Kad čiuožėjams būtų dar smagiau, ant sintetinės ledo dangos bus auginamas ir natūralus ledas – jis suteikia apie penktadaliu geresnį slydimą.

Šalia šventiškai puošnios, lemputėmis mirgančios čiuožyklos pastatyta ir 4 metrų aukščio eglė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...