2011 Birželio 28

Rumšiškių muziejuje – elektros šokas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Vaikų ir užsienio turistų pamėgtame Rumšiškių muziejuje lankytojai gali būti nukrėsti elektros. Tokius nemalonius prisiminimus apsilankymas Rumšiškių muziejuje prieš dvi savaites paliko vilnietei Renatai Grikšelytei. Žemaitijos dalyje pamačiusi aptvertų žemaitukų gardą vilnietė priėjo į juos pasižiūrėti iš arčiau. Gardą juosė balta medžiaga, primenanti kaspiną, tad R.Grikšelytė persisvėrė per jo kraštą paglostyti žemaitukus. Netrukus vilnietei į kojas trenkė stipri elektros srovė. Pasirodo, baltą kaspiną primenanti juosta buvo elektrinis piemuo, tačiau jokio įspėjamojo ženklo prie jo pritvirtinta nebuvo.

“Kadangi esu sveika, atsipirkau tik išgąsčiu, tačiau jei tvorą būtų įsikandęs koks vaikas ar mano vietoje būtų žmogus su širdies stimuliatoriumi, jiems būtų baigęsi prasčiau”, – muziejaus darbuotojų neatidumu piktinosi mergina.

Rumšiškių muziejaus direktorė Violeta Reipaitė pripažino, kad muziejaus darbuotojai pasielgė aplaidžiai neįspėję lankytojų, jog žemaitukus saugo elektrinis piemuo. “Pirmą kartą nutiko, kad ką nors pakrato elektra. Tie arkliai nepririšti, tad, žinoma, yra elektrinis piemuo, kitaip jie išeina ir vaikštinėja po ekspoziciją. Kadangi arklius kilnoja – viename lauke pasigano, už savaitės – kitame, gal arklininkai nesuspėjo užrašo uždėti, kad negalima liestis. Muziejaus kaltė, kad nebuvo užrašo. Labai nemaloni situacija”, – apgailestavo V.Reipaitė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...