2015 Liepos 20

Ruklos kareivinėse – šūvis, nusinešęs jaunos karės gyvybę

veidas.lt

Liepos 11 d., šeštadienio, vakare Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kareivinėse Rukloje nuaidėjęs šūvis nusinešė 35-erių eilinės Danguolės Konstantinavičienės gyvybę. Įtariama, kad karė bandė nusižudyti.

Aiškinamasi, ar moteris nusišovė tarnybiniu, ar asmeniniu ginklu, kaip atostogaujanti karė galėjo paimti ginklą, jei jis iš tiesų buvo tarnybinis, taip pat ar tai buvo savižudybė, ar nelaimingas atsitikimas. Skaudaus įvykio dieną moteris atostogavo, buvo neuniformuota, tačiau kariai į kariuomenės teritoriją gali patekti ir ne darbo metu. Į nelaimės vietą buvo skubiai iškviesta greitoji medicinos pagalba, deja, medikams jaunos moters gyvybės išgelbėti nepavyko. Tolesnes įvykio aplinkybes aiškinasi Kauno įgulos karo policijos ir Jonavos rajono policijos komisariato tyrėjai.

Žuvusi moteris buvo ištekėjusi už kario Andriaus Konstantinavičiaus, turėjo tris vaikus, iš kurių du – mažamečiai. Ji gyveno Jonavoje.

Remiantis „Lietuvos ryto“ informacija, karės sutuoktinis įsitikinęs, kad tai – savižudybė, ir tai nebuvo pirmas jos bandymas pasitraukti iš gyvenimo, moteriai anksčiau ne kartą siūlyta psichologo pagalba, tačiau ji jos vis atsisakydavo.

Profesinėje karo tarnyboje D.Konstantinavičienė tarnavo nuo 2008 m. Pastaruoju metu ji ėjo artilerijos bataliono ugnies baterijos ugnies nustatytojos pareigas.

Teigiama, kad karės reputacija buvo puiki ir ji buvo gerai vertinama – ne kartą skatinta, nuobaudų neturėjo. Negana to, artimiausiu metu ją buvo ruošiamasi perkelti į aukštesnes pareigas ir suteikti aukštesnį karinį laipsnį

 

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...