2012 Gegužės 17

Rugsėjį Vilniuje aistras kaitins seksualieji šokėjai „Chippendales“

veidas.lt

Garsiausi moterims skirtų pramogų pasaulio atstovai „Chippendales“ rudenį surengs pasirodymą mūsų šalyje. Abejingų dailiosios lyties atstovių nepaliekantis „Chippendales“ pasaulinių gastrolių „The Most Wanted 2012“ šou įvyks rugsėjo 29 d. „Forum Palace“ klube Vilniuje. Tai bus vienintelis „Chippendales“ pasirodymas Lietuvoje.

Bilietus į vienintelį „Chippendales“ šou galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.

Ilgiau nei 30 metų gyvuojanti šokėjų vyrų trupė „Chippendales“ yra garsiausias prekės ženklas moterims skirtų pramogų pasaulyje. Seksualiausiais vyrais planetoje tituluojami šokėjai reguliariai svečiuojasi 25 šalyse, kuriose rengiami „Chippendales“ šou kasmet džiugina daugiau nei 2 mln. dailiosios lyties atstovių. Įspūdingos choreaografijos ir seksualių kūnų dėka šokėjai ne tik išlaisvina fantaziją, bet ir uždega aistrą bei suteikia moterims malonumą. Milijonai moterų klysti negali!

Kiekvienose pasaulinėse gastrolėse trupė pristato visiškai naują programą. Šokėjai kviečia ne tik moteris, bet ir vyrus, kuriuos žada nustebinti kruopščiai bei išradingai parengtu pasirodymu. Kiekvienas šokėjas yra profesionalus artistas, kurio tikslas – suteikti malonumą ir linksminti auditoriją. Tai ne tik nuogo kūno vaizdai, bet ir energingas bei išskirtine choreografija paremtas pasirodymas, suvirpinsiantis kiekvienos moters širdį.

Profesionalių šokėjų trupė „Chippendales“ savo veiklą pradėjo 1979 m. Los Andžele, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai buvo pirmoji pasaulyje tik iš šokėjų vyrų sudaryta striptizo trupė. Išskirtine choreografija pasižyminčių pasirodymų dėka „Chippendales“ buvo viena pagrindinių trupių, kurios dėka striptizas tapo „legalia“ šou verslo dalimi. Per ilgesnę nei 30 m. karjerą trupė išpopuliarėjo ne tik tėvynėje, bet ir visame pasaulyje. Šiandien „Chippendales“ ne tik nuolat pasirodo prabangiame „Rio All Suite“ viešbutyje ir kazino Las Vegase, bet ir rengia pasaulinius turus, kurių metu surengia arti šimto pasirodymų Centrinėje ir Pietų Amerikos šalyse, Europoje, Azijoje ir Pietų Afrikos Respublikoje.

Rugsėjo mėnesį Lietuvoje ir Latvijoje vyksiančius „Chippendales“ šou organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.makroconcert.com.

Chippendales pasirodymo ištraukos:
http://www.youtube.com/watch?v=_QLtDC4t7ak

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...