2012 Rugsėjo 17

Režisierius Romas Zabarauskas pristato intriguojantį filmo “Streikas” treilerį

veidas.lt


„Manau, kiekvienas žiūrovas iš šio filmo galės pasiimti skirtingus dalykus: vienam patiks muzika, kitam politiniai aspektai, trečiam tiesiog pati istorija“, – pristatydamas pirmąjį naujojo savo filmo „Streikas“ („We will riot“) treilerį sako jaunasis režisierius Romas Zabarauskas.

Aštriais pasisakymais ir originaliomis idėjomis garsėjantis jaunasis talentas neslepia, kad filme netrūks skandalingų ir intriguojančių momentų.

„Filmas pasakoja apie juodaodį DJ‘ėjų Luke (aktorius Ebeneezer Sowah), kuris per savo gimtadienį sužino apie turtingų tėvų nuslėptą močiutę iš Lietuvos. Supykęs Luke atvyksta į Vilnių, kur įsimyli maištingą lietuvę Martą (aktorė Vilma Kutavičiūtė) ir susižavi jos draugais, lietuvių elektroninės muzikos „beatmaker‘iais“ bei jų homoseksualiu vadybininku Andy (aktorius Šarūnas Zenkevičius). Gavęs iš Vilniaus mero netikėtą pasiūlymą vadovauti naujam elektroniniam muzikos klubui, Luke sutinka – tačiau jis net nenutuokia, kokius iššūkius jam žada šis sprendimas“,- intriguoja R. Zabarauskas

Aktyviai visuomeniniame gyvenime dalyvaujantis R. Zabarauskas prisipažįsta, kad aštrią rasizmo, korupcijos ir homofobijos temą pasirinko ne veltui.

„Pasirinkau šią temą, nes man nusibodo žiūrėti nuolatinį Lietuvos politikų šou, kai visiškai nepaisomi paprastų žmonių interesai. Vietoj to, kad spręstų rimtas problemas, jie šūkauja tai prieš gėjus, tai prieš užsieniečius, lyg nebūtų rimtesnių problemų. Šou turėtų būti kino sritis, o ne politikų – tą ir mėginsiu savo filmu įrodyti su daug geros muzikos, gražiais aktoriais ir įdomiais siužeto vingiais!“,- rėžia visada atviras R. Zabarauskas.

Prie filmo kūrimo prisidėjo ir būrelis žinomų veidų. Palaikydamos filmą epizodinius vaidmenis atliks dainininkės Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Erica Jennings, o kostiumus kurs stilingoji Agnė Jagelavičiūtė. R. Zabarausko scenarijų konsultavo britų DJ‘ėjus Markas Splinteris, kuris taip pat bus atsakingas už filmo garso takelį. „Streikas“ kino ektranus turėtų pasiekti kitų metų kovą.

Filmo ‚Streikas“ treilerį galite pamatyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=MF5Kpt_OGCY&feature=youtu.be

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...