2011 Rugsėjo 20

Renkamos pažangiausios šalies įmonės

veidas.lt

Šiemet jau aštuntąjį kartą Lietuvos verslas kviečiamas dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės“ rinkimuose. Pažangiausias šalies įmones pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Žinių ekonomikos įmonės 2011“ apdovanojimai bus įteikti trims pažangiausioms aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonėms.

„Kas yra žinių ekonomikos įmonė? Tai visų pirma įmonė, kuri atvira naujovėms, kuri investuoja į žinias ir jų panaudojimą verslo plėtrai. Šiandien verslas konkuruoja ne tik investicijomis į gamybos apimtis ar kapitalą, o gebėjimu tinkamai išnaudoti šiuolaikines technologijas ir žmonių žinias. Šių apdovanojimų tikslas yra parodyti sėkmingus žinių pagrindu kuriamo verslo pavyzdžius ir paraginti kitas įmones eiti šiuo keliu,“ – teigia Edgaras Leichteris, rinkimus organizuojančios asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ direktorius.

Papildoma nominacija jaunam aukštųjų technologijų verslui

Šiais metais jau ketvirtą kartą bus įteiktas „EKSMA“ grupės įsteigtas sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas, kurio nugalėtojui atiteks 10 000 litų piniginis prizas. Į sėkmingiausiai dirbančios jaunos aukštųjų technologijų įmonės titulą gali pretenduoti įmonės, savo veiklą pradėjusios nuo 2006 m.

 

„Patirtis parodė, kad žmonės, degantys naujomis idėjomis ir siekiantys užsibrėžtų didelių tikslų, gali tapti šalies verslo varomąja jėga, o jaunų įmonių patirtis kuriant ir diegiant naujoves tampa pavyzdžiu ir įkvėpimo šaltiniu“, – teigia Rimantas Kraujalis, „EKSMOS“ grupės prezidentas.

Kandidatuoti į „Žinių ekonomikos įmonės 2011“ ir sėkmingiausiai dirbančios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimus galima iki š. m. spalio 17 d. atsiuntus užpildytą atrankos anketą. Anketas galima rasti adresu http://zei2011.zef.lt.

Pagrindinis „Žinių ekonomikos įmonės 2011“ rinkimų rėmėjas – Danske Bank A/S Lietuvos filialas. Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimo steigėjas ir rėmėjas „EKSMOS“ grupė. Partneris dienraštis „Verslo žinios“.


Apie apdovanojimus

„Žinių ekonomikos įmonės“ rinkimai organizuojami nuo 2004 m. Dalyviai skirstomi į tris kategorijas: aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonės. 2008 metais buvo įsteigtas sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas, kurio nugalėtojui įteikiamas 10 000 Lt piniginis prizas.

Įmones vertina ekspertų komitetas, suburtas iš žinių ekonomikos lyderių ir pažangiausių įmonių vadovų. Vertinami ne tik įmonės finansiniai rodikliai, bet ir atitikimas pagrindiniam reikalavimui – grįsti savo veiklą žinių ir technologijų naudojimu.

 

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...