2012 Rugpjūčio 13

Pramogos patraukliausiomis kainomis – nuo šiol vienoje vietoje

veidas.lt


Šiandien startuoja naujas internetinis projektas – bilietų išparduotuvė – www.pramogaukit.lt. Pirmojoje tokioje specializuotoje ir išskirtinai tik į renginių lankytojus orientuotoje internetinėje išparduotuvėje bus galima įsigyti bilietų į visoje Lietuvoje vykstančius renginius patraukliausiomis kainomis.

Be to, šiame specializuotame išpardavimų portale bus galima ne tik su ženklia nuolaida įsigyti bilietų į įvairius renginius, bet ir su įvairiais renginiais susijusios unikalios atributikos.
„Pastebime, kad vis daugiau renginių organizatorių stengiasi parduoti bilietus į mažesnio susidomėjimo sulaukusius renginius per įvairius grupinių pirkimų portalus. Kadangi pastarųjų Lietuvoje galime suskaičiuoti ne vieną dešimtį, vartotojui tenka sugaišti nemažai laiko kasdien peržiūrint visų portalų pasiūlymus. Nuo šiol norintys savo laisvalaikį paįvairinti apsilankymu viename ar kitame renginyje už patrauklią kainą, geriausius pasiūlymus galės nesunkiai ir greitai rasti viename portale“, – sako naujojo projekto iniciatorius ir „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.
Projektas www.pramogaukit.lt startuoja su pirmaisiais specialiais pasiūlymais, kuriais pasinaudojus iki 50 proc. pigiau galima įsigyti bilietus į FIBA Europe 3on3 turo krepšinio turnyrą Vilniuje, aktorių grupės „SOLO ansamblis“ koncertus Vilniuje ir Palangoje, Gyčio Paškevičiaus vasaros turo koncertą Palangoje.
Anot A. Žiauberio, bus siekiama, kad į Lietuvos rinką žengiantis naujasis projektas taptų populiariausias tiek tarp bilietus su nuolaidomis siūlančių renginių organizatorių, tiek tarp renginių patraukliomis kainomis ieškančių lietuvaičių.
„Netrukus prasidės naujas renginių sezonas, duris dažniau atvers ne tik didžiosios Lietuvos arenos, koncertų salės, bet ir teatrai. Natūralu, kad pailgės ir renginių, į kuriuos siūloma bilietus įsigyti su didele nuolaida, sąrašas“, – prognozuoja projekto iniciatorius.
Planuojama, jog per artėjantį renginių sezoną, kuris prasidės rugsėjo mėnesį, specializuotame bilietų išpardavimo portale www.pramogaukit.lt vartotojams bus pasiūlyta patraukliomis kainomis įsigyti bilietų į daugiau nei 1500 renginių.
Pirmoji šalyje specializuota elektroninė bilietų išparduotuvė priklauso pirmaujančiai Lietuvos bilietų platinimo bendrovei „Tiketa“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...