2015 Gruodžio 28

Pirmasis 2016 m. „Veido“ numeris — „Prognozės“

veidas.lt

Naujus metus savaitraštis „Veidas“ pradeda politikos, verslo, ekonomikos, energetikos, žemės ūkio, sporto, kultūros ir kitų svarbių sričių, ateinančių 2016-ųjų metų, prognozėmis.

Naujausiose savaitraščio „Veidas“ „Prognozėse“ rasite interviu su LR Prezidente Dalia Grybauskaite  — „Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Ramybės strategija neproduktyvi“. Šiame numeryje taip pat ieškokite interviu su Liberalų sąjūdžio Lyderiu Eligijum Masiuliu ir Europos Parlamento nariu Zigmantu Balčyčiu.

Ekonomikos prognozes rasite rašiniuose: „2016-ieji nepatiks įpratusiems sukčiauti“, „Pasaulis žengia į pigios naftos erą“, „Laisvosios prekybos priešai – kairieji, žalieji ir Putinas“, „Šeši milijonai tonų grūdų – ne riba“, taip pat SEB banko prezidento patarėjo Gitano Nausėdos komentare.

Lietuvos ir užsienio politikos naujienas skaitykite rašiniuose:  „Politinė olimpiada: kas laimės – aišku, kas valdys – ne“, „2016-ieji palei „Via Baltica“ ir Lenkijoje – su įtampomis“ bei rašinyje apie pabėgėlius — „Bado žaidynės 2016“.

2016-ųjų metų „Prognozių“ numeryje taip pat prognozuojama aukštojo mokslo ateitis — „Aukštasis mokslas 2016-aisiais:tušti, bet magiški skaičiai“,  sporto — „Iš olimpiados – bent penki medaliai“ ir kultūros — „Teatrų vadovai: nebeįmanoma priklausyti vienai siaurai bendruomenei“ aktualijos.

Ateinančiais metais savaitraštis „Veidas“ žada tęsti reportažų iš Lietuvos provincijos miestelių ciklą. „Prognozėse“ skaitykite šį ciklą pristatantį rašinį — „Papudruoti regionai toliau ieškos sėkmės receptų“.

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris „Prognozės“ (pirmasis 2016 metų numeris) prekyboje pasirodys gruodžio 31 d. Tačiau jau dabar jį galite įsigyti ir skaityti internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-01-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje. Antrasis 2016 metų savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys 2016 m. sausio 15 d.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...