2013 Liepos 18

Pirmąjį pusmetį „Tele2“ labiausiai augo verslo klientų segmente

veidas.lt


Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” antrąjį šių metų ketvirtį rezultatus labiausiai pagerino verslo klientų segmente. Jų skaičius „Tele2” pasiekė 126,6 tūkst. ir buvo 16,2 proc. didesnis nei prieš metus.

Bendras bendrovės klientų skaičius buvo 1,81 mln., 3,43 proc. didesnis nei tuo pat metu 2012 m.

Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Tele2“ pajamos antrąjį ketvirtį išaugo 10,7 proc. ir buvo 132,7 mln. litų. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) balandžio-birželio mėn. buvo 53,5 mln. litų, palyginus su pernai išaugo 16,8 proc. „Tele2“ EBITDA marža siekė 40 proc. Tuo pačiu laikotarpiu 2012 m. šis rodiklis buvo 38 proc.

„Tele2“ augimas išlieka nuoseklus. Gerą kokybę siūlome už mažą kainą, tad didėja tiek klientų skaičius, tiek naudojimasis paslaugomis. Sparčiau kyla verslo klientų skaičius. Čia augimą lemia ir naujos duomenų perdavimo paslaugos“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ pirmojo pusmečio pajamos buvo 252,7 mln. litų, 8,2 proc. didesnės nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Bendrovės šešių mėnesių EBITDA buvo 101,2 mln. litų. Tai – 9,1 proc. daugiau nei pernai. Pusmečio veiklos EBITDA marža lieka stabiliai aukšta – 40 proc.

„Tele2“ rinkosi daugiausia operatorių keičiančių mobiliojo ryšio vartotojų – per pusmetį dėl numerių perkėlimo klientų padaugėjo daugiau nei 13,5 tūkst.

„Tele2“ tęsia prieš metus pradėtą savo mobiliojo ryšio tinklo modernizavimą ir šiemet investavo 20,5 mln. litų. Buvo įrengtos ir atnaujintos 311 bazinių stočių.

Bendrovės „RAIT“ birželio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Tarptautinės personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovės „Profiles International“ tyrime „Tele2“ pripažinta 2012 m. produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse, o investicinio banko „GILD Bankers“ 2012 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ paskelbta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...