2010 Gruodžio 09

Kinas

Pigesni parodijų komedijos seansai

veidas.lt

Šia savaitę per Lietuvos miestus nuvilnijo juodojo humoro komedijos „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“ išankstiniai kino seansai. Parodijų komedija „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“ Lietuvos kino teatruose debiutuos gruodžio 17 d., tačiau nekantriausi žiūrovai filmą gali pamatyti jau šią savaitę.

Pirmaisiais komedijos žiūrovais Lietuvoje jau tapo panevėžiečiai ir šiauliečiai – šiuose miestuose išankstiniai filmo seansai įvyko vakar. Šiandien, gruodžio 9 d., kino salės nuo juoko aidės Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Forum Cinemas“ kino centruose.

Išankstinio apmokėjimo paslaugos „Labas“ vartotojams bilietai į filmą kainuoja pigiau – kino teatrų kasose parodę „Labas“ savo telefone, žiūrovai bilietus gali įsigyti tik už 9 Lt.

Drąsi parodijų komedija „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“, švaistydamasi kirviais ir plaktukais, akiplėšiškai šaiposi iš pabodusių siaubo filmų klišių ir tokių skerdynių trilerių, kaip „Pjūklas“, „Žudynės Teksase“ ir kt.

Filme du nevykėliai Deilas (akt. Tyler Labine) ir Takeris (akt. Alan Tudyk) savaitgaliui išsiruošia į gamtą. Jie ketina kaip reikiant pailsėti: pažvejoti, išgerti alaus, pasvajoti apie merginas ir atokioje miško trobelėje padirbėti su plaktuku, kirviu, dalgiu ar benzininiu pjūklu – tiesiog svajonių rinkiniu nagingam medkirčiui arba… psichopatui žudikui. Tačiau netikėtai poilsinę vyrukų nuotaiką sudrumsčia kitame krante triukšmaujantys koledžo studentai. Netrukus šie nusprendžia, kad Takeris ir Deilas – žudikai psichopatai!

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...