2012 Gegužės 21

Pavasario „Jamam“ nuolaidų dienoje apsilankė 219 tūkstančių pirkėjų

veidas.lt


Didžiausia Lietuvoje pavasario mažmeninės prekybos nuolaidų dienoje „Jamam“ į prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose gegužės 19 d. pritraukė daugiau nei 219 000 lankytojų – 1,5 proc. daugiau nei 2011 m. gegužę. Prieš metus „Jamam“ pavasario akcijoje apsipirko 216 tūkstančių žmonių.

Tradicinės „Jamam“ nuolaidų dienos „Akropoliuose“ yra didžiausia nuolaidų akcija šalies mažmeninės prekybos rinkoje. Tradiciškai jos vyksta du kartus per metus – gegužę ir lapkritį. „Jamam“ metu prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ prekėms ir paslaugoms yra suteikiama iki 50 proc. nuolaida.

„Skaičiuojame, kad „Akropolio“ „Jamam“ pavasario nuolaidų dienos pasiūlymais šiemet pasinaudojo apie 7 proc. šalies gyventojų. Pirkėjai aktyviai naudojasi galimybe sutaupyti ir įsigyti prekių pigiau – parduotuvėse, lyginant su įprastu šeštadieniu, apyvartos „Jamam“ metu išauga nuo 2 iki 7 kartų. Tai rodo, kad „Jamam“ akcijai žmonės ruošiasi iš anksto ir racionaliai planuoja pirkinius“ , – sako bendrovės „Akropolis LT“, valdančios Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“, Nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...