2011 Birželio 20

Pasveikino Europos čempionais tapusius irkluotojus

veidas.lt

BFL

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Tomą Gadeikį ir Raimundą Labucką, iškovojusius aukso medalius Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate.

“Tai garbinga ir svari pergalė, garsinanti Lietuvą ir liudijanti Jūsų meistriškumą. Aukščiausi apdovanojimai jau penktus metus iš eilės žymi sėkmingą Jūsų sportinį kelią ir įtvirtina pelnytą pasaulinį pripažinimą, jais įvertinama Jūsų stipri valia ir atkaklumas siekiant nugalėtojų vardo”, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė sportininkams palinkėjo ateityje nepritrūkti ryžto bei stiprybės ir dar ne kartą visus nudžiuginti aukščiausio pakylos laiptelio vertais laimėjimais.

Serbijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių kanojų finale 200 m distancijoje sekmadienį lietuviai R. Labuckas ir T. Gadeikis finišavo pirmi ir iškovojo aukso medalius, primena ELTA.

Lietuvos irkluotojai distanciją įveikė per 37,416 sek.

R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo penktus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...