2011 Birželio 20

Pasauliniuose apdovanojimuose – lietuvių grupės „BrassBastardz“ triumfas

veidas.lt

"Veido" archyvas

„BrassBastardz“ ketvertukas – Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Daiva Starinskaitė ir Marijus Aleksa – triumfavo pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose. Grupė įveikė savo varžovus anglus „Disco Damage“, ir pelnė Lietuvai geriausios šokių ir elektroninės muzikos atlikėjų statulėlę. „BrassBastardz“ yra pirmoji šalies grupė patekusi į „The People‘s Music Awards“ apdovanojimus ir laimėjusi nominacijoje.

„Jaučiamės žiauriai gerai! Tai labai didelis įvertinimas – mus išgirdo daugybė muzikos mylėtojų iš viso pasaulio, įtakingi muzikos industrijos atstovai ir pasaulio žiniasklaida. Laimėjimas suteikė neįtikėtiną stimulą kurti toliau,“ – apie laimėtą apdovanojimą pasakoja „BrassBastardz“ nariai.

Oficiali „The People‘s Music Awards“ apdovanojimų ceremonija vyko šeštadienio vakarą prestižinėje „Scala“ koncertų salėje, Londone. Apdovanojimus vedė žymus britų DJ‘us, įrašų prodiuseris, radijo bei televizijos laidų vedėjas Eddy Temple Morris. Į renginį susirinko daugybė  muzikos industrijos profesionalų. Ceremoniją įrašinėjo ir rugpjūčio mėnesį transliuos bemaž 10 milijonų žiūrovų auditoriją turintis televizijos kanalas „Eurochannel“, matomas 25 pasaulio šalyse, tarp jų JAV, Kanadoje ir Pietų Amerikos valstybėse.

„The People‘s Music Awards“ apdovanojimų statulėles laimėtojams įteikė finalistus vertinę teisėjų komisijos nariai, kai kurie iš jų yra dirbę su tokiomis žvaigždėmis kaip Jay-Z, Kanye West, Beyonce, Kylie Minogue, Kate Bush, Elton John, Paul Mcartney ir daugeliu kitų. Iš 18 skirtingose kategorijose nominuotų finalistų, kuriuos išrinko internete balsavę žmonės, 9 atlikėjams/grupėms  buvo įteiktos statulėlės.

Lietuviams apdovanojimą į rankas perdavė buvęs MTV vadovas David Dunne, kuris vėliau priėjo prie grupės ir pagyrė už puikią muziką, sakydamas, kad „BrassBastardz” yra jo geriausias atradimas per pastaruosius 10 metų.

Po apdovanojimų įteikimo visi „The People‘s Music Awards“ ceremonijoje dalyvavę finalistai surengė po 15 minučių trukmės gyvą pasirodymą. Pagal programą „BrassBastardz“ turėjo gyvai atlikti tris dainas – „Butterfly“, „Mumbo Jumbo“ ir „Bubble In A Trouble“, už kurią ir buvo nominuoti apdovanojimui. Tačiau jiems vieninteliams dėl didelio publikos susižavėjimo ir prašymo pakartot buvo leista pratęsti pasirodymą ir atlikti dar vieną dainą.

„Vakar mes buvome žvaigždės! Publika tiesiog šėlo per mūsų pasirodymą. Pasak renginio organizatorių, mes esame absoliutūs šių metų apdovanojimų favoritai“, – pasakoja muzikantai.

Grupės nariai teigia, kad prieš ir po pasirodymo jiems teko bendrauti su daugybe prodiuserių, muzikantų, BBC atstovų. „Išdalinome visas savo vizitines korteles ir kompaktinius diskus“, – džiaugiasi „BrassBastardz“ nariai.

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. boruzhe boruzhe rašo:

    Saunuoliai, taip ir toliau :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...