2011 Rugsėjo 01

Parodų rudens sezono naujiena – “Mokykla 2011″

veidas.lt

Didžiosios rudens parodos šiemet praturtėjo vienu renginiu – mokyklos naujovėms pristatyti skirta paroda “Mokykla”, kuri vyks “Litexpo” parodų rūmuose lapkričio 4–6 d.

“Ši paroda skirta visiems – pirmiausia mokytojams, bet taip pat ir mokiniams, ir mokinių tėvams. Bus pristatoma viskas, kas susiję su mokykla, – ne tik vadovėliai, mokymosi priemonės, bet ir naujos informacinės technologijos, skirtos mokymosi procesui: multimedijos, visa kompiuterinė programinė įranga, elektroniniai dienynai, kompiuterizuotos mokymosi programos. Taip pat kabinetinė įranga, užsienio kalbų mokymas, mokiniams skirta apranga, avalynė”, – parodą apibūdino “Litexpo” parodų organizavimo ir rinkodaros skyriaus vadovė Milda Gembickienė.
Per moksleivių atostogas rengiamoje parodoje bus kviečiamos apsilankyti visos Lietuvos mokyklos. “Susidomėjimas nemažas tiek iš dalyvių, tiek iš lankytojų pusės”, – tvirtina M.Gembickienė. Organizatoriai tikisi, kad kartu su paroda “Vaikų šalis”, vyksiančia tomis pačiomis dienomis, ši paroda sudomins apie 30 tūkst. žmonių.
Žadama, kad paroda “Mokykla” bus interaktyvi – ne tik stovės stendai su pristatomomis prekėmis, bet ir veiks keturios interaktyvios klasės, iliustruojančios, kaip turi atrodyti rytojaus mokykla, kad vaikai jaustųsi patogiai: užsienio kalbų mokymosi, meninės pakraipos, kompiuterizuota klasė ir laboratorinė tiksliųjų mokslų.
Beje, tomis pačiomis lapkričio 4–6 dienomis ši paroda vyks kartu su dar keturiomis parodomis – “Vaikų šalis”, “Jūsų namai”, “Šventė” ir “Žiemos puokštė”. Dar rudens sezono metu “Litexpo” rūmuose rugsėjo 15–17 d. vyks kas antrus metus rengiama medicininės įrangos paroda “Baltmedica”, spalio 7–8 d. – “Miestas. Nekilnojamasis turtas” ir “Vilnius Invest”, šviečiamasis renginys apie investavimą. O spalio 13–15 d. lankytojus pakvies paroda “Baltijos tekstilė ir oda”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...