2013 Sausio 18

Parodoje „CES 2013“ – naujienos tarsi iš fantastinio filmo

veidas.lt

CES-2013

Praėjusią savaitę Las Vegase vykusioje didžiausioje vartotojams skirtoje parodoje „CES 2013“ pristatytos svarbiausios šių metų fotoaparatų, televizorių ir buities prietaisų naujienos.
Fotografijos mėgėjams pristatyti vis tobulinami išmanieji fotoaparatai. Štai „Samsung“ kompanija siūlo objektyvus buitiniams fotoaparatams, kuriais galima kurti trimates nuotraukas ir 3D „Full HD“ 1080p raiškos vaizdo įrašus. „Panasonic“ sukurtas fotoaparatas keliautojams LUMIX FT5 panyra į vandenį iki 12 m gylio, be to, gali būti numestas iš 2 m aukščio ir atlaiko 100 kg slėgį. O „Sony Cyber-Shot WX200“ turi funkciją, kuri patobulina veidus, pašalindama odos paraudimus ir nedideles raukšles, gali padidinti primerktas akis ar pabalinti dantis.
Televizorių gamintojai taip pat stebina, pasiūlę keturis kartus raiškesnius už dabar galiojantį HD standartą ekranus. Net kelios kompanijos pristatė 110 colių įstrižainės televizorius. O štai „Sony“ pristatytas organinių šviesos diodų OLED televizorius rodo neįtikėtinai ryškų ir kontrastingą vaizdą. LG šiais metais į visus savo gaminamus įrenginius montuos NFC (artimo lauko ryšį). Tad televizorius iš NFC aprūpintos viryklės gavęs žinutę, žiūrinčiajam televizijos laidą galės parodyti, kad, tarkim, sriuba jau išvirė.
Neįtikėtinų naujienų pateikė ir buities prietaisų kūrėjai. Kompanija „HapiLabs“ pristatė šakutę, kuri skaičiuoja, kiek kartų buvo pakelta prie burnos, o per greit valgant ima vibruoti.
O prancūzų kompanija „Parrot“ sukūrė daviklį, kuris matuoja augalų augimo sąlygas – drėgmę, saulės šviesą, temperatūrą, dirvos sudėtį ir informaciją atsiunčia į mobilųjį telefoną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...