2011 Liepos 27

Oro kondicionieriai – jau ne prabangos prekė

veidas.lt

BFL

Įpusėjus vasarai, oro kondicionieriai vis dar šluojami nuo prekių lentynų. Birželį “Senukų” parduotuvėse per savaitę buvo parduota 180 mobilių oro kondicionierių. Nors orai permainingi, liepos mėnesį kondicionieriai vis dar yra viena paklausiausių prekių.

UAB “Senukų prekybos centras” atstovai tvirtina, jog šiemet, skirtingai nei pernai, mobilių oro kondicionierių turėtų užtekti visiems norintiems.

“Pernai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje masiškai trūko oro kondicionierių. Net nespėjus įpusėti vasarai, šios prekės jau nebuvo ir didžiųjų Europos gamintojų sandėliuose”, – sakė Santechnikos prekių grupės verslo vystymo vadybininkas Arūnas Jodonis.

Šiemet “Senukų” prekybos tinklas jau 3 kartus papildomai vežė šią paklausią prekę bei pirmą kartą pateikė stacionarius pakabinamus kondicionierius, skirtus biuro patalpoms.

“Kai mobilus vidutinio galingumo kondicionierius nekainuoja nė tūkstančio litų, jis tampa ne prabangos preke, o būtinybe, ypač gyvenant tvankiame daugiabutyje”, – įsitikinęs A. Jodonis.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (4)

 1. Laura Laura rašo:

  Kai užpuola karščiai – jau nebe laikas rūpintis ir ieškoti oro kondicionieriaus. Reikėtų suskubti dar prieš prasidedant šiltąjam sezonui :)
  http://kondicionieriu-meistras.lt/

 2. Karolis Karolis rašo:

  Tai dažniausiai taip ir būna, kad daugelis suskumba pirkti ir montuoti oro kondicionierius tik tada, kai užklumpa karščiai. Tik vertėtų nepamiršti, kad kondicionieriai butams, ofisams ar kitoms komercinėms patalpoms privalo būti montuojami tik specialistų. Kad vėliau nekiltų problemų dėl tolimesnio eksploatavimo.

 3. Darius Darius rašo:

  Karštomis vasaros dienomis oro kondicionieriai man yra išsigelbėjimas, tikriausiai todėl tiek daug žmonių juos pradėjo montuotis. nes tikrai ne pirmi metai, kai dėl karščio neįmanoma būti nei lauke, nei namuose. Ir žinoma pritariu viršutiniam komentatoriui, kad patiems montuoti nereikėtų, tam yra specialistai, nes męs visų reikalavimų nežinome. Mums taip pat montavo įmonės darbuotojai iš kurių pirkome kondicionierių (https://www.noriusildymo.lt/oro-kondicionieriai/)

 4. Laurynas Laurynas rašo:

  Vienas geriausių kaino siūlo namų laboratorija. ypac, kai toks karštis lauke. :) https://homelabs.lt


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...