Nuo medalių iki ATP reitingo aukštumų

veidas.lt

BFL

3

Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre kovojusi Lietuvos ledo ritulio rinktinė pelnė bronzos medalius, nors ir auksas buvo ranka pasiekiamas – tereikėjo per pagrindinį varžybų laiką nugalėti Kroatijos rinktinę.

55

Į tokią rekordinę Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo vietą pakilo Ričardas Berankis, antrą savaitę iš eilės ATP „Challenger Tour“ finale nugalėjęs tą patį varžovą Gregą Žemlją.

3:1

Tokiu rezultatu baigėsi Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serija, kurią laimėjo ir pirmąkart per visą klubo istoriją LMKL čempionėmis tapo Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės.

2

LMKL finalo seriją pralaimėjusios Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės trečius metus iš eilės tenkinsis antra vieta.

5

Tokiu taškų skirtumu (85:80) pirmąkart klubo istorijoje Nacionalinės krepšinio lygos čempionatą laimėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai.

1

Pirmąjį iš lietuvių olimpinį kelialapį iškovojo graikų-romėnų imtynininkas Edgaras Venckaitis – bilietą į Rio de Žaneiro žaidynes svorio kategorijos iki 66 kg kovotojas parsivežė iš Mongolijoje vykusio pasaulinio atrankos turnyro.