2012 Rugsėjo 06

Netrukus pasirodys naujas išmanusis „iPhone 5“

veidas.lt


Nors vis dar nėra oficialaus „Apple“ patvirtinimo, dauguma IT srities analitikų duoda 99 proc. tikimybę, kad naujas išmanusis telefonas „iPhone 5“ bus pristatytas rugsėjo 12 d. Apibendrinus visus pranešimus, kurie iki šiol pasirodė net ir tokiuose rimtuose leidiniuose, kaip „Wall Street Journal“, galima įsivaizduoti, koks bus naujasis telefonas.
Pirmiausia į akis kris telefono išvaizda – jis bus aukštesnis, o korpusas vientisas ir ne iš stiklo, kaip „iPhone 4S“, bet iš patvaraus hibridinio metalo. Tiesa, galams padengti bus naudojamas plastikas arba stiklas – tam, kad ryšio antenos veiktų be trikdžių. Be to, didelė tikimybė, kad telefono jungtis bus siauresnė – tai reikštų, jog daugeliui anksčiau pagamintų aksesuarų prireiks specialaus adapterio.
„iPhone 5“ ekranas bus didesnis – įstrižainė peržengs 4 colius. Didelė tikimybė, kad pačiame ekrane bus įmontuotas ir lietimo jutiklis, o tai reiškia, jog pats telefonas bus šiek tiek plonesnis nei „iPhone 4S“.
Viduje „plaks“ stipresnis procesorius, pasak kai kurių šaltinių, galbūt net turintis keturis branduolius, viduje taip pat bus 1 gigabaitas darbinės atminties. Panašiai kaip ir naujasis „iPad“ planšetinis kompiuteris, „Apple“ išmanusis bus suderintas su ketvirtos kartos mobiliuoju internetu.
Žadama, kad bus šiek tiek patobulintas ir dabar „iPhone 4S“ montuojamas fotoaparatas: jei prognozės pasitvirtins, „iPhone 5“ nuotraukos kokybe prilygs darytoms įprastais fotoaparatais. Vis dėlto greičiausiai naujajame modelyje bus montuojama tik vos vos galingesnė baterija, todėl telefono veikimo laikas smarkiai nepailgės.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...