2013 Lapkričio 12

Naujos kartos „Omnitel“: nauja kainodara ir komunikacijos stilius bei mobilusis internetas visoje Lietuvoje

veidas.lt


Šiandien „Omnitel“ verčia naują veiklos puslapį: bendrovė pristato mobiliuoju internetu pagrįstą kainodarą, visiškai naują komunikacijos stilių bei planus jau kitąmet mobiliojo interneto tinklu padengti visą Lietuvą.

-    „Pasikeitimai, apie kuriuos šiandien kalbame, yra didelių pokyčių pradžia. Mūsų tikslas – atgauti lyderio poziciją Lietuvoje, ir mes nuosekliai šio tikslo sieksime“, – sako „Omnitel“ prezidentas Danas Strömbergas.

Bendrovės duomenimis, daugelis klientų nori visapusiškai išnaudoti šiuolaikinio mobiliojo ryšio galimybes, todėl pasiūlymai, apimantys vien tik neribotus pokalbius ir SMS žinutes, jiems nėra pakankami. Todėl „Omnitel“ esamiems ir naujiems savo privatiems klientams pristato mobiliuoju internetu pagrįstą naujos kartos kainodarą.

-    „Mobiliojo interneto paklausa ir vartojimas sparčiai auga, todėl, siekdami patenkinti klientų poreikius,  darome esminius pokyčius: pristatome naują planą „Išmaniems“, į kurį įtrauktas vartotojui reikiamas mobiliųjų duomenų kiekis ir įdiegta išlaidų už juos kontrolė. Naujasis pasiūlymas yra geriausias besinaudojantiesiems išmaniaisiais telefonais, kurių kasdien vis daugėja, o be mobiliojo interneto jie tiesiog visavertiškai neveikia“, – teigia D. Strömbergas.

Su mobiliojo interneto vartojimo augimu savo verslo ateitį siejanti „Omnitel“ pristato naują mokėjimo planą „Išmaniems“ su galimais keturiais mobiliųjų duomenų paketais, iš kurių klientai gali pasirinkti labiausiai atitinkantį jų poreikius. Pasirinkę pageidaujamą duomenų kiekį (nuo 50 megabaitų iki 2 gigabaitų), „Omnitel“ klientai kartu su juo gaus neribotus pokalbius ir SMS žinutes į visus Lietuvos tinklus ir galės visiškai kontroliuoti išlaidas už mobilųjį internetą telefone. Priartėjus prie pasirinkto duomenų kiekio ribos, klientas gaus apie tai informuojančią žinutę su galimais sprendimais, pavyzdžiui, pasididinti duomenų kiekį. Netrukus panašios struktūros nauji mokėjimo planai (pageidaujamas duomenų kiekis su interneto išlaidų kontrole bei neriboti pokalbiai ir SMS žinutės) bus pasiūlyti ir „Omnitel“ verslo klientams.

-    „Su naujuoju planu savo klientams siūlome viską, ko jiems iš tiesų reikia: kokybišką ir patikimą mobilųjį internetą, neribotus pokalbius į mobiliuosius ir fiksuotus Lietuvos tinklus, SMS žinutes bei mobiliojo interneto išlaidų kontrolę, užtikrinančią, kad klientai nepatirs nemalonių siurprizų ir neviršys mobiliajam internetui telefone numatytos sumos“, – sako D. Strömbergas.

Kartu su naujos kartos kainodara „Omnitel“ pristato ir visiškai naują komunikacijos stilių. Bendrovės rinkodaros komunikacijoje atsiranda gerą ryšį vertinantys animuoti personažai, atspindintys  šiuolaikinius mobiliojo ryšio vartotojus.

Kartu su šiomis naujienomis, bendrovė tvirtai pasiryžusi dar labiau stiprinti savo tinklo pranašumą. Šiemet Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) surengtame aukcione „Omnitel“ laimėjus dvi palankiausias licencijas plėtoti 4G LTE tinklą 800 MHz dažnių juostoje, jau kitąmet pusė Lietuvos gyventojų galės naudotis aukščiausios galimos kokybės 4G LTE paslaugomis. Taip pat iki ateinančių metų pabaigos bendrovė planuoja 3G ryšiu padengti visą Lietuvą. Šie sprendimai leis klientams naudotis mobiliuoju internetu ten, kur tik jiems prireiks.

„Omnitel“ yra mobiliojo interneto tinklo aprėpties ir kokybės lyderė Lietuvoje: žymų „Omnitel“ mobiliojo interneto tinklo teritorinio padengimo pranašumą bei atotrūkį visuose greičio ir kokybės parametruose nuo kitų operatorių patvirtina RRT ataskaitos.

Naujoji „Omnitel“ kainodara

Kaina, Lt/mėn.    Kas įeina
25 Lt    50 MB su interneto sąskaitos kontrole + neriboti pokalbiai ir SMS
33 Lt    300 MB su interneto sąskaitos kontrole + neriboti pokalbiai ir SMS
39 Lt    1 GB su interneto sąskaitos kontrole + neriboti pokalbiai ir SMS
49 Lt    2 GB su interneto sąskaitos kontrole + neriboti pokalbiai ir SMS

Daugiau informacijos apie naująją „Omnitel“ – www.omnitel.lt

„Ši „Omnitel“ reakcija buvo neišvengiama, nes „Bitės“ pasiūlyti neriboti pokalbiai ir SMS į visus tinklus, kaip ir prognozavome, sukėlė didžiulį vartotojų susidomėjimą. Konkurentai anksčiau ar vėliau privalėjo į tai reaguoti. Kaip įvertinti šiuos „Omnitel“ planus, geriau atsakys klientai.

Mes pasiūlėme mobilų internetą su 22 litų planu, ir pigiau nei konkurentai. Klientai, kurie naudoja mobilųjį internetą tam, kad paskaitytų žinias ar kartais panaršytų internete – su „Bitės“ planu „Laisvė“ už 1 MB mokės tik 15 centų. „Omnitel“ iš karto reikalauja mokėti už duomenis, nesvarbu, reikia jų ar nereikia, o „Tele2” 1 MB kainuoja 50 centų, sako “Bitės” astovas Pranas Kuisys.

Tie „Laisvės“ vartotojai, kurie mobilų internetą naudoja intensyviai, gali užsisakyti papildomą standartinį „Bitės“ duomenų paketą. Jį pasirinkti jie gali priklausomai nuo savo poreikių.

Klientai „Bitės“ pasiūlytą paslaugą „Laisvė“ priėmė labai gerai. Dabar, kai nebeliko kainų skirtumo, žmonės renkasi „Bitės“ kokybę ir rūpestį klientais. Ateinančių į „Bitę“ mobiliojo ryšio vartotojų skaičius paskutinėmis dienomis išaugo penkis kartus, o pardavimų skaičius per dieną yra rekordinis per visą „Bitės“ istoriją.“

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...