2012 Sausio 14

Naujienų portalų skaitytojus labiausiai domina pramogos ir kriminalai

veidas.lt


Daugelis lietuvių internetiniuose naujienų puslapiuose pirmiausiai ieško tuo metu aktualios informacijos, pavyzdžiui, apie šilumos ar elektros kainas, o labiausiai skaito naujienas iš pramogų ir kriminalinio pasaulio. Gilesni ir ilgesni tekstai retą sudomina. Internetinio naujienų tinklalapio “delfi.lt” vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pastebi, kad žmones labiausiai domina seksas, pinigai ir kraujas. Štai 2011-aisiais portale “Delfi” daugiausiai skaitytojų sutraukė vadinamoji Kauno pedofilijos byla, o komentarai prie istorijos dėl Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters gyvenamosios vietos nustatymo žmones sudomino net labiau nei pats “delfi.lt” publikuojamas tekstas. “Tai išskirtinis atvejis, kai daugiau žmonių atsidarė ne patį tekstą, o komentarus. Dažniausiai būna atvirkščiai”, – tvirtina M.Garbačiauskaitė-Budrienė. Ir priduria, kad po “kediados” pagal populiarumą tarp skaitomiausių temų rikiuojasi banko “Snoras” griūtis ir su ja susiję įvykiai. Šiuo metu bene aktualiausi naujai įvesti nekilnojamojo turto mokesčiai brangesniam nei milijono litų vertės būstui, taip pat augančios šildymo kainos. Vis dėlto verslo naujienos ir kita visiems gyventojams aktuali informacija nenukonkuruoja žinučių apie žinomų žmonių vestuves, mirtis ir skyrybas. Pavyzdžiui, šio mėnesio skaitomiausių “delfi.lt” naujienų topo viršūnėje pranešimas apie televizijos laidų vedėjos Jovitos Valeikaitės ir jos draugo skyrybas.
Taip pat visada itin daug dėmesio sulaukia tokios kriminalinės naujienos kaip iš naktinio klubo išėjusios merginos dingimas arba savižudybės. Ne mažiau skaitomos ir žinutės apie pasaulyje įvykusias katastrofas ir Lietuvoje didelių nuostolių padariusias gamtos stichijas.
Beje, “delfi.lt” per dieną atsiverčia daugiau kaip 400 tūkst. žmonių, o komentarų paliekama apie 17 tūkstančių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Auditorija Auditorija rašo:

  Man labai idomu kokios amziaus grupes sudaro aktyviu interneto lankytoju auditorija, cia labiau retorinis klausimas…

 2. Anonimas Anonimas rašo:

  Delfinams laikas išvadas daryti.Seniausiai niekam neįdomūs delfio nusišnekėjimai Kedžio tema.Žymiai įdomesni kai kurie komentarai.Ir apskritai, “kediada” -tai jau nebe kriminalų rubrika,o Lietuvos 20 metų istorijos peripetijos.

 3. laurys laurys rašo:

  Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
  Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimas siūlė

  persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

  Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
  Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

  Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

  Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

  Tėra trys paprastos taisyklės:

  1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

  1. LT594010049500047594
  2. LT577300010121980022
  3. LT444010042502698045
  4. LT294010044500109123
  5. LT477011200109070314
  6. LT527044060007839769
  O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

  3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas, tad kuo daugiau išplatinsite, tuo daugiau pinigų turėsite) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

  Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
  Nėra ko prarasti – tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
  Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

  O štai kaip Jūs uždirbate:

  Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
  Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

  Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Jums. Svarbu !!! Daug žmonių klausia, kaip pervesti pinigus nežinant gavėjo vardo – atsakau: Pavedimą reikia daryti per internetą. Gavėjas: rašome bet ką pvz: dievo vaikas Mokėjimo paskirtis: pvz: TIK 12.
  Kaip paskleisti informaciją internete?
  1. Atidarot paieškos serveri http://www.google.com , jei žinote kitokiu paieskos serveriu tai gerai.
  2. Rašom raktinį žodį – forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
  3. Paieška suras šimtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur Jūs ir galite patalpinti savo straipsnį.
  Tad pirmyn!!!
  Ir linkiu sėkmės uždirbant savo pirmąjį tūkstantį!!!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...