2011 Rugsėjo 12

Naujiena žiūrovams – pirma lietuviška televizija moterims

veidas.lt

Spalio 3-iąją Lietuvoje debiutuos pirmoji nacionalinio masto televizijos programa TV8, skirta moteriškos lyties žiūrovėms.

Naujoji TV programa priklauso kompanijai “Tele-3″, ji bus transliuojama skaitmeniniais DVB-T tinklais.
Kol kas informacijos apie naująją TV programą pateikiama minimaliai. TV3 atstovė spaudai Rima Olberkytė-Stankus teigia, kad ji bus skirta moterims nuo 35 metų, o programos turinys bus absoliučiai moteriškas: ketinama rodyti daug telenovelių, kulinarinių laidų, moteriškai auditorijai skirtus filmus ir pan. “TV8 jau turi vyresnįjį brolį – programą TV6, kuri yra skirta žiūrovams vyrams”, – priminė R.Olberkytė-Stankus.
Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) eksploatacijos direktoriaus Viliaus Zlotkaus teigimu, šiuo metu gyventojai gali matyti iki 52 TV programų, perduodamų Telecentro skaitmeninės antžeminės televizijos tinklais. Bendrovės analoginiais antžeminiais tinklais siunčiamos šešios nacionalinio masto TV programos ir keletas regioninių. Programų skaičius pastaraisiais metais iš esmės nesikeičia – kartais vienos kokios atsisakoma, kartais ji pakeičiama kita.
Iš nacionalinių TV programų naujausios yra 2008 m. įkurta lietuviška sporto televizija “Sport1″ ir “Lietuvos ryto” TV. “TNS Lt” duomenimis, “Lietuvos ryto” TV žiūri apie 3,4 proc. žiūrovų, tuo tarpu didžiausią auditoriją surenka TV3 (20,8 proc.), LNK (18,2 proc.) ir LTV (10,7 proc.).
Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto lektorius dr. Deimantas Jastramskis naujos TV8 programos debiutą apibūdino kaip gerai apgalvotą žingsnį: akivaizdu, kad orientuojamasi į vieną patraukliausių reklamos užsakovams auditorijų. “Mūsų žiniasklaidos rinkoje moteriška spauda yra gana gerai įsitvirtinusi, tad sėkmės gali sulaukti ir moterims skirta televizija. Jei idėja pasiteisins, ateityje rinkoje gali atsirasti ir daugiau moterims skirtų TV programų”, – mano dr. D.Jastramskis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...