2011 Sausio 21

Nijolė Gabija Volmer

Naujieji neša susitarimo jėgą

veidas.lt

"Veido" archyvas

Dvasinio ugdymo ir sveikatingumo centro “Udumbara” vadovė, astrologė Nijolė Gabija Volmer šypsosi: vos sutikusi Naujuosius metus ji vėl netruks panirti į būsimų 2012-ųjų slėpinius… Sako, taip priešaky visų keliaujanti ne pirmą dešimtmetį. Tačiau šįkart prabyla ne apie Naujųjų vidurnaktį laimę nešančius užstalės valgius ar sėkmę viliojančias spalvas. Atrodo, ir dvasingesni dalykai pagaliau užima savo nišą kiekvieno kasdienybėje…

Sėkmė – nuolatinis mokymasis

Tradiciškai švenčių proga linkima sėkmės. Tačiau, kaip atrodo, garsiajai astrologei jos nebestinga! Tai išgirdusi moteris nusišypso: “Nemanau, kad esu sėkminga iš prigimimo. Kiekvieną sėkmę reikia pasiekti daugiametėmis nuolatinėmis pastangomis: kantriu, kruopščiu darbu, viską darant visomis savo išgalėmis, išsikeliant labai didelius reikalavimus. Tik tada į tave atsigręžia sėkmė. Ir išlieka ji tik nuolatos analizuojant ir koreguojant su tavimi vykstančius reiškinius: kas ir kodėl su tavimi dabar taip vyksta, ko norėčiau, ką galima keisti? Tai nelengva, tačiau sėkmė – tai nuolatinis mokymasis!

Štai mano galutinis tikslas – dvasinis tobulėjimas ir nušvitimas, t.y. pilnas galimybių realizavimas. Juk ar yra didesnis laimėjimas už galimybes padėti kitiems – kad būtų mažiau kančios? Tačiau pradėti kelią savojo tikslo link užtenka nuo mažų uždavinių. Nes žmogus be motyvacijos ir sąmoningo tobulėjimo yra tarsi lapas, plaukiantis ant vandens pasroviui…”

Pradžios riba

Pradėti. Dažniausiai sau pasižadame ką nors svarbaus sau pradėti nuo Naujųjų metų – juk tai skamba taip įkvepiamai… Tačiau išgirstu, esą tradiciniai Naujieji nebūtinai turi sutapti su kiekvieno žmogaus sąlygiškai vadinamais Naujaisiais metais – juos galime turėti skirtingu metu! “Sutinkami naktį iš gruodžio 31-osios į sausio 1-ąją Naujieji nėra jokia svarbi pradžios riba – tai tiesiog žmonijos sutartinis dalykas, tradicija. Nes šis momentas nesiremia į kosminius rezonansus, į jokią didesnę jėgą, –  paaiškina pašnekovė. – Todėl jeigu žmogus nori kažką pradėti, tą pradžią jis gali suderinti su kažkuriuo kosminiu momentu. Tai gali būti, tarkim, jo gimimo diena, kai Saulė grįžta į startą, buvusį gimimo momentu – tuomet sėkmingai susiderinama su gamtos rezonansu. Taip pat pradžiai labai palankios Kalėdos (apjungiančios tamsiausios nakties pabaigą su krikščioniškuoju sakralumu), tinka pavasario Lygiadienio diena (gamtos virsmo momentas)… Pats žmogus gali intuityviai pajausti, kad artėja į kažkokį jam svarbų atspirties tašką, kuris susisieja su tam tikromis planetų išsidėstymo jo atžvilgiu pozicijomis. Tačiau jeigu ir tradiciniai Naujieji metai jums kažką reiškia – su tuo drąsiai derinkite savo gyvenimo kažkurio vyksmo pradžią.”

2011-ieji – Triušio, Katino, o gal… Fenikso metai?

Pasak Nijolės, toks klausimas – ne iš piršto laužtas. 2011-ųjų tėkmė zodiako ženklams sėkmės ir nesėkmės atžvilgiu bus nelygi. Nuo sausio pabaigos iki birželio valdys Jupiteris, užėmęs poziciją Avino zodiako ženkle, o Triušis ar Katinas (ateisiantys vasario 3 d. su mėnulio jaunatimi) susiję kaip tik su ja. Balandį pasireikš Avinui būdingas skubotumas, paviršutiniškumas. Tačiau jau nuo birželio 4-osios, pradėjus įsigalėti Jupiterio Jaučio ženkle vibracijoms, įsivyraus fundamentalumas, naujos, ramesnės, gilesnės tendencijos. “Triušio, Katino simboliai atspindės tam tikrą charakteristikų spektrą tik iki balandžio, todėl pavasarinę Jupiterio poziciją galima apibrėžti dar ir Fenikso simboliu. Nes Avinas yra pirminės, tveriančios Ugnies ženklas. Todėl 2011-ieji bus panašūs ir į Fenikso metus, kuomet iš pelenų, iš dulkių, iš to, kas subyrėjo, sužlugo gali gimti nauja pradžia. O turint galvoje, kad Katinas labai mėgsta viską daryti savaip – prie visko prisidės ir didelis savarankiškos veiklos siekis…

Pirmiausia – didelė patikra

2011-aisiais bus ilgesni sėkmės periodai, šie metai bus ramesni, stabilesni, harmoningesni, nors kartu jie bus labai nevienodi. “Deja, metų pradžia bus sudėtinga. Mat Jupiteris, Uranas ir juodasis mėnulis Lilit bus Žuvų ženkle, o tai reiškia, kad dalykai, susiję su dvasingumu, meile, gailestingumu praeis didelę patikrą, – kalbėjo garsioji astrologė, mąsliai žvelgdama į mirgantį kompiuterio ekraną. – Ypač vasarį ir kovą bus ganėtinai kritiškas ir sudėtingas metas. Dėl to bus labai svarbu išsaugoti tai, ką turime geriausio, o ne išsikovoti kažką naujo. Deja, šiuo periodu bus stiprios tendencijos pulti į niūrumą, depresiją, netikėjimą, nusivylimą viskuo.”

Galimybė užbaigti ir pradėti

Pavasaris – sudėtingas metas visai Žemei visomis prasmėmis, sako pašnekovė. Kovo 22 dieną baigiasi ir prasideda ekliptikos ratas (ekliptika – tai didysis dangaus sferos apskritimas, kurį per metus nubrėžia Sau­lės skritulio centras; tai simboliškai vaizduojama vieta, kur gyvatė įsikandusi į savo uodegą). Astrologė sako, kad būtent tuo momentu mums atsivers galimybė nutraukti blogus įpročius, netikusius santykius, užbaigti tai, kas mums nereikalinga, ir ateiti į visiškai naują pradžią. “Tačiau dėl viešpataujančios Lilit kils grėsmė “užsiciklinti” ties kažkuo negeru – įsisukti į kvaišalus, apgavystes, klastingus poelgius, žiaurumą ir pan., – įspėja ji. – Štai kodėl vasarį ir pavasarį venkite idea fix, keistenybių, depresijos, pasmerkimo (savęs, pasaulio, likimo). Nekirskite mirtinai iš peties, nes galite sulaužyti tai, dėl ko paskui gali tekti nepaprastai gailėtis, taip pradėtas naujas ciklas gali trukti labai ilgai. Šiuo laikotarpiu ypatingai saugokite tikėjimą savimi, žmonėmis, gyvenimo prasmingumu. Būkite itin kantrūs ir sulauksite atsakymo iš aukščiau. Siekite aiškumo, švaros, sveikatos.”

Dvasingumo išbandymai

Balandį bus daugiau agresijos, skubėjimo, paviršutiniškumo, įžūlumo, tiesmukumo. Gali dingti noras į ką nors gilintis, atsirasti formalus požiūris į dvasingumą. “Kaip tik dabar dvasingumas turės praeiti virsmą, pokyčius – tą lems ypatingas planetų išsidėstymas, pasikartosiantis labai negreitai (kalbama apie tūkstantmečius!). Gali pasireikšti tamsūs faktai apie krikščionybę, katalikybę, bažnyčios noras imti pasaulietinę valdžią į savo rankas, persekioti kitatikius, mažinti jų teises ir pan. Kartu turėtų ateiti sunkių dalykų išpažinimas, apsivalymo, naujo požiūrio į tikėjimą paieškos (tam ypač palankus metas iki gegužės). Ačiū Dievui, kad sudėtingas periodas nebus ilgalaikis, – paguodžia astrologės žodžiai. – tačiau teks apsišarvuoti kantrybe, pakantumu, susikalbėjimu. Užduotis – tvirtai pasakyti “ne” atviram blogiui.”

Gegužė bus ramesnė, aistros rims, ims augti taikos, fundamentalumo, konservatizmo tendencijos.

Antras pusmetis palankus šeimai ir meilei

Antroji metų pusė bus gerokai palankesnė: galėsime atsipūsti, stabilizuotis, pajusime atsigavimą iš krizės padarinių (nors krizei dar bus nepabaiga…). Birželis palankus naujiems pradėjimams: atsigaus verslas, finansinės struktūros. Pajusime harmoningesnę energiją šeimai sukurti, meilei, kūrybai. Nuo dabar bus mažiau trukdžių pozityviai veiklai.
Vadinasi, turėsime ramesnę vasarą ir rudenį.

Tik metų pabaiga (nuo lapkričio pabaigos) ir vėl bus kiek niūresnė, reikės daugiau atsargumo.

Pagrindinis pasitikrinimas, ar elgiatės teisingai – pasiklauskite savęs, ar to, ką darote, norėtumėte sau ir savo vaikams.

Moterų laimė

Moterims nuo metų pradžios iki gegužės pabaigos bus nepalankūs: bus jautri jų nervų ir limfinė sistemos. Gali būti daug liūdesio, baimių, nerimo. Neramins vyrų agresija, skubėjimas, traumos. “Užtat nuo antros metų pusės moterims ateis palankus metas, nes Jupiteris – sėkmės planeta – pereis į moteriško ženklo Veneros valdas. Ypač nuo liepos jos įgis didesnę jėgą ir pagarbą, bus geras metas vedyboms, pradėti vaiką (ypač jeigu dar vis nesiseka vaikų turėti). Išsiskleis meilės jėga. Tačiau dvejojančioms gebėjimais keisti savo gyvenimą, priimti sprendimus, nežinančioms, kur pasukti toliau atviros ir dvasinio ugdymo, ir sveikatos stiprinimo centro durys. Čia jo įkūrėja ir vadovė Nijolė kartu su savo vyru Raimundu ir būriu bendraminčių veda daugybę naudingų seminarų ir mokymų, padedančių ieškoti, pramatyti, atveriančių duris į dar galbūt jūsų pirmiau nepažintą galimybių pasaulį. Daug vertingos informacijos savo kasdienybei galima atrasti ir pačios Nijolės jau daug metų sudaromame “Didžiajame astrologiniame mėnulio kalendoriuje.”

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Saulute Saulute rašo:

    Įdomi moteris. Paveikios mintys.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...