2016 Vasario 04

Naujausias savaitraščio „Veidas“ numeris

veidas.lt

5-jame savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistas Dovaidas Pabiržis rašo, kad Lietuvoje vogti apsimoka – laisvė, nereikšmingos piniginės baudos ir išteisinimas dėl pagrindinių kaltinimų – tokį Apeliacinio teismo sprendimą  išgirdo kaltinamieji Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje.

Savaitės interviu su Davido Camerono patarėju  Jonathanu Simonsu: „Esmė – matematika ir gimtoji kalba“. Vilniuje viešėjęs Didžiosios Britanijos švietimo ekspertas J.Simonsas netiki ilgalaikėmis nacionalinėmis strategijomis, užtat pabrėžia permainų švietimo sistemoje svarbą.

„Veido“ numeryje tai pat ieškokite Gabijos Sabaliauskaitės rašinio „Politikų ir valdininkų kelionės – brangios ir nereikalingos, bet teisėtos“, žurnalisto D.Pabiržio teksto „Kintanti Europos saugumo architektūra“, Jūratės Kiliulienės rašinio apie gaisrus – „Deganti Lietuva“, rašinio apie žirgynų situaciją Lietuvoje „Žirgai išeina į dausas“ bei reportažo iš Dusetų miestelio.

Naują Rūtos Vanagaitės knygą apžvelgia Arūnas Brazauskas rašinyje – „Mūsiškė trolė Rūta Vanagaitė“, o sporto naujienas pristato Inga Necelienė, tekste apie krepšinį – „Europos krepšinyje – karo būgnai“.

Naujas savaitraščio “Veidas” numeris prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-05-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...