2016 Liepos 14

Anonsas

Naujasis „Veido“ numeris (video)

veidas.lt

Jau galite įsigyti naująjį savaitraščio „Veidas“ numerį, kuriame skaitykite: apie vieną reikšmingiausių ir įtakingiausių Lietuvos roko grupių „Antis“, interviu su Viešųjų pirkimų tarnybos vadove Diana Vilyte, tyrimo apie suaugusių gebėjimus Lietuvoje analizę bei dar daug įvairių kitų temų.

„Ir šiandien „Anties“ įtaką sunku būtų pervertinti. Lietuvoje nėra daug muzikantų, kurių atsisveikinimo koncertą aplankytų prezidentas, o scenoje noriai prisidėtų populiariausi, įvairiausio žanro šalies atlikėjai: nuo sėkmingai „Eu­rovizijos“ stilistiką įvaldžiusio Donato Mont­­vydo iki operos solisto Virgilijaus No­rei­kos“, – rašo žurnalistas Dovaidas Pabiržis.

Viešumas, žmonių drąsa, kompetencijos ugdymas – Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės Dianos Vilytės įsitikinimu, tokie instrumentai efektyviausi norint priversti neišlaidauti ir nevogti. Plačiau apie tai – „Veido“ savaitės interviu.

Žurnalistė Rima Janužytė rašo, kad iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Didžioji Britanija jau susitaikė su „Brexit“ ir nuolankiai vykdys piliečių valią. Tačiau žodžiai neatitinka veiksmų, liudijančių aiškų siekį pasilikti Bendrijoje.

„Spręsti kasdienių problemų pasitelkdami informacines technologijas lietuviai nemoka. Lyg to nebūtų gana, penktadalis Lietuvos gyventojų apskritai nė karto nesinaudojo kompiuteriu“, – rašo Gabija Sabaliauskaitė ir analizuoja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos tarptautinį suaugusiųjų gebėjimų tyrimą, kuriame pirmąkart dalyvavo ir lietuviai.

Žurnalistė Renata Baltrušaitytė pristato naująjį rašytojo Algimanto Zurbos romaną „Aušrų migla“, kurį po trijų nesėkmingų bandymų sulaukti Kultūros tarybos finansinės paramos, sumokėjęs leidyklai, autorius išleido pats.

Šiuos ir daug kitų aktualių bei analitinių straipsnių rasite naujajame savaitraščio „Veidas“ numeryje, kurį galite įsigyti jau dabar ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Mikas Mikas rašo:

    Jau supelijus senai ta relikvija! Tai tik pasipinigavimas prie pancijos?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...