2012 Vasario 23

Naujasis „Apple iPad 3“ – jau kovo pradžioje?

veidas.lt


Kovo 7 d. laukiama specialaus bendrovės „Apple“ renginio, kuriame bus pristatytas naujausias planšetinis kompiuteris „iPad 3“.

Tiesa, kol kas pati bendrovė šios informacijos nepatvirtino, tačiau pranešimus apie naująjį įrenginį ir jo pristatymo datą skelbia solidžios žiniasklaidos priemonės „Bloomberg“ bei „Wall Street Journal“ – kontroliuojamo informacijos nutekinimo taktika „Apple“ būdinga.
Rinkos analitikai spėja, kad naujasis „iPad 3“ turės daug raiškesnį „Retina“ tipo ekraną, kuris šiandien montuojamas „iPhone 4“ ir 4S išmaniuosiuose telefonuose. Vaizdas jame prilygsta spausdintam tekstui. Taip pat prognozuojama, kad planšetiniame kompiuteryje įsitaisys keturių branduolių A6 procesorius bei kokybiškesnės kameros. Kadangi šie atnaujinimai eikvos daugiau energijose, tikimasi, kad „iPad 3“ bus šiek tiek storesnis – dėl talpesnės baterijos. Taip pat WSJ šaltiniai teigia, kad „iPad 3“ turės ypač spartaus bevielio interneto ryšio 4G imtuvą. Tiesa, tai mažai tikėtina, mat šis ryšys vis dar nėra plačiai naudojamas, be to, toks imtuvas stipriai nusunkia bateriją, o „Apple“ savo mobiliuosiuose įrenginiuose visada stengiasi užtikrinti ilgą baterijos veikimą.
Nuo pirmojo „iPad“ starto 2010-aisiais „Apple“ iš viso pardavė jau apie 55 mln. planšetinių kompiuterių, o šis jos gaminamas įrenginys yra tapęs planšetinių kompiuterių etalonu, kurį nesėkmingai bando kopijuoti konkurentai.
Šiandien „Apple“ rinkos vertė svyruoja apie 470 mlrd. dolerių, o 2011 m. bendrovė pardavė apie 156 mln. mobiliųjų įrenginių, tarp jų 93 mln. išmaniųjų telefonų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...