2016 Gegužės 12

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

veidas.lt

Naujame savaitraščio „Veidas“ numeryje – speciali tema „Kryptys“.

Specialiai „Krypčių“ temai skirti rašiniai: Dovaido Pabiržio parengtas interviu — „D.Žeruolis: „Reikės įprasti daugiau mokėti patiems, o ne vien gauti iš Europos“, Arūno Milašiaus tekstai — „Nutrūkus ES paramai teks išmokti gyventi kitaip“ ir „Didžiosios Britanijos pasitraukimas Lietuvoje didintų bankų paslaugų kainas“, Renatos Baltrušaitytės interviu su Arvydu Vaitkumi ir straipsnis apie ES ir Lietuvos transportininkus — „A.Vaitkus: „Lietuvos ekonomika kyla ne taip sparčiai, kaip auga Klaipėdos uostas“, „Europos Komisija šokdina Lietuvos transportininkus“.

Taip pat skaitykite apie studijų Lietuvoje tarptautiškumą Gabijos Sabaliauskaitės parengtas interviu — „D.Šutinytė: „Tarptautiškumą kurti nuo nulio Lietuva pradėjo praėjusiame tūkstantmetyje“. Apie sveikatos apsaugą rašo Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė — „ES milijonai negrąžino sergančiam lietuviui orumo“.

„Kryptims“ skirtame numeryje taip pat rasite interviu su Europos Komisijos komisaru Vyteniu Povilu Andriukaičiu, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovu dr.Jonu Miliumi, Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų instituto mokslo darbuotoju dr.Karoliu Žibu.

Savaitės interviu – su Europos Parlamento pirmininko patarėju Arnoldu Pranckevičiumi — „A.Pranckevičius: „Nauja politinė takoskyra – tarp pro- ir antieuropinių jėgų“.

Be to, skaitykite Jūratės Kiliulienės rašinį apie žemės ūkį — „Ūkininkams prognozuoti ateitį sunkiau, nei spėti orus“ bei Rimos Janužytės rašinius — „Iš Lietuvos bėg(si)antys pabėgėliai“ ir  „Venesuelos prietema“.

Visą straipsnį ir savaitraščio “Veidas” numerį rasite ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...