2016 Gegužės 05

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

veidas.lt

Naujausiame savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite rašinį apie artėjantį „Eurovizijos“ konkursą. Apie tai kaip atrodo tipinis šių metų „Eurovizijos“ dalyvis skaitykite Dovaido Pabiržio parengtame tekste — „Eurovizija“: loterija be pralaimėjimo“.

Savaitės interviu – su totorių kilmės vilniečiu Adu Jakubausku: „Musulmonas – tai pirmiausia išsilavinęs, tolerantiškas žmogus“. Apie milijonus, išleidžiamus infrastruktūrai, nors dėl emigracijos ja naudotis nebelieka kam, rašo Arūnas Milašius tekste — „Kol nepripažinsime emigracijos masto, tol pinigus užkasinėsime į žemę“.

Be to, skaitykite Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį apie duoną — „Dailininkę J.Vytėnienę išgarsino senovinis duonos receptas“, Gabijos Sabaliauskaitės parengtą tekstą — „Savivaldybių stipendijos –  jaunimo gaudyklės ar pašalpa vietinėms aukštosioms mokykloms?“ ir Ingos Necelienės rašinį — „Turizmo svarstyklės: vieniems pabėgėlių šiukšlės, kitiems aukso amžius“.

Evaldas Labanauskas rašo  apie prieš mėnesį Kalnų Karabachą sukrėtusį keturių dienų karą — „Kalnų Karabachas: taikos viltys sugriautos per keturias dienas“. Taip pat skaitykite interviu su  naujojo medijos projekto „Dabartinis laikas“ („Nastojaščeje vremja“ arba „Current Time“), kuris vasarą žada įsilieti į rusakalbiams skirtų televizijų tinklelį, vykdomuoju redaktoriumi Kenanu Aliyevu — „Jų baiminasi net Kremliaus propagandos veidas D.Kiseliovas“.

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar naujausią numerį galite rasti ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...