2016 Balandžio 14

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

veidas.lt

Naujausiame savaitraščio „Veidas“ numeryje skaitykite, kaip tiesioginiai išrinktiems merams sekėsi pirmuosius kadencijos metus. Apie tai Aušros Lėkos tekstas „Pirmoms merų metinėms galandamos giljotinos“.

Savaitės interviu su pasaulinio garso lenkų kilmės aktoriumi, daug prisidėjusiu, kad Lenkija taptų plačiai žinoma, Danieliumi Olbrychskiu — „Lenkų kino žvaigždė Danielis Olbrychskis: „Pusė Lenkijos mane labai nuvylė“.

Seimo rinkimų politinė kampanija jau prasidėjo, o apie tai, kiek kasmet sutaupo 2012 m. įsigaliojęs draudimas juridiniams asmenims remti šalies Lietuvos politines partijas skaitykite Dovaido Pabiržio tekste — „Draudimas įmonėms finansuoti politines partijas sutaupo milijonus“.

Be to, skaitykite Arūno Milašiaus rašinį apie skolinimosi platformas — „Į tarpusavio skolinimo platformas plūstelėjo greito uždarbio mėgėjai“, Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės parengtą ūkininko profilį „A.Čimolonskas: „Lietuvos ateitis – specializuotų ūkių rankose“ ir Ingos Necelienės tekstą apie vyriausiąjį olimpiečių gydytoją Dalių Barkauską — „Skalpeliu per medalį“.

Naujame numeryje taip pat skaitykite Renatos Baltrušaitytės rašinį apie Teatrų ir koncertinių įstaigų įstatymo pataisas — „Nevyriausybininkai irgi nori jaustis žmonėmis“.

Rima Janužytė rašo apie pasaulio aktualijas tekstuose: „Lenkijos fanatikų „blickrygas“ ir „Putinas Rūstusis ir jo slaptoji policija“.

Naujas savaitraščio “Veidas” numeris prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-15-2016-m arba užsisakykiti “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...