2016 Balandžio 07

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

veidas.lt

Naujausiame savaitraščio „Veidas“ numeryje skaitykite, kaip nutekinta Panamos medžiaga siejasi su Lietuva. Apie tai Rimos Janužytės tekstas „Trigubas P.Porošenkos suktukas“ ir Arūno Brazausko rašinys  „Panamos dokumentai“: galvos skausmas Rusijai ir Mergelių saloms“.

Savaitės interviu su Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ integracijos programos vadove, pedagoge Ilma Skuodiene — „Paminėjus žodį „pabėgėlis“, viskas iš karto keičiasi“.

Naujausiame numeryje rasite Aušros Lėkos tekstą — „Ramūno Karbauskio feniksas“ bei Dovaido Pabiržio rašinį apie gravitacines bangas — „Šimtmečio paieškos ir įvykis GW150914“.

Be to, skaitykite Arūno Milašiaus aprašytą Lietuvoje plintančią dalijimosi ekonomiką — „Lietuviška dalijimosi ekonomika: taksistai mėgina prisitaikyti, viešbučiai – kovoti“ ir Rimos Janužytės parengtą tekstą apie Tarptautinio Valiutos Fondo sąmokslą prieš Europą — „TVF ir Graikijos sąmokslas papurtyti Europą“.

Jūratė Kiliulienė rašo apie medienos versle besisukantį Vytautą Naviką iš Ramygalos — „Provincijos verslininko portretas – su kirviu ir pjūklu rankoje“. Sporto aktualijas rasite Ingos Necelienės rašinyje apie ledo ritulį Lietuvoje — „Žaisti lazdomis ir galva“.

Naujas savaitraščio “Veidas” numeris prekyboje pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-14-2016-m arba užsisakyti “iPad” planšetiniame kompiuteryje.


 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...