2016 Kovo 31

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

veidas.lt

Savaitraštis „Veidas“ balandžio 1-osios proga dalina trispalvius bananus praėjusiais metais labiausiai apsijuokusiems politikams ir kitiems visuomenės veikėjams. Kas šį kartą pateko į „Veido“ akiratį, skaitykite rašinyje — „Trispalvių bananų ordinai – už metų nuopuolius“.

Savaitės interviu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadu gen. Renatu Požėla — „VSAT vadas R.Požėla: Lietuvos interesai šiuo metu efektyviau ginami Graikijoje“.

Dvi žurnalistės surengė eksperimentą – mandagumo testą, kad sužinotų, kokie iš tiesų yra lietuviai. Testo rezultatus rasite Jurgitos Laurinėnaitės-Šimelevičienės ir Giedries Buivydienės rašinyje — „Kokie mes iš tikrųjų esame: mandagumo testas lietuviams “.

Naujausiame numeryje rasite ir interviu su Žemės ūkio rūmų pirmininku Andriejumi Stančiku —„Andriejus Stančikas: kaime trūksta verslo“, Jūratės Kiliulienės specialiai „Veidui“ iš Varšuvos ir Markovos parengtą tekstą — „Lenkija atiduoda pagarbą
teisuoliams, žydų gelbėtojams“ ir Ingos Necelienės rašinį apie aviacijos sportą Lietuvoje — „Kilti, skristi, sklęsti, bet nuo ko atsispirti“.

Be to 13-ame „Veido“ numeryje skaitykite Dovaido Pabiržio parengtą tekstą — „Muzikinė švedų invazija“. Užsienio aktualijos Rimos Janužytės tekste — „Rusijos pergalės ir pralaimėjimai Sirijoje“.

 

Savaitraštį “Veidas” prekybos vietose galėsite įsigyti penktadienį, bet jau dabar pirkite žurnalo elektroninę versiją internetehttp://www.veidas.lt/veidas-nr-13-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.


 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...