2016 Kovo 24

Anonsas

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris

veidas.lt

Naujasis savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas terorizmo aktų nusiaubtam Briuseliui pagerbti. Žurnale rasite Rimos Janužytės parengtą tekstą — „Europos kryžkelė: karas arba kapituliacija“.

Savaitės interviu su VU rektoriumi Artūru Žukausku apie mokslo ir universiteto vietą moderniame pasaulyje — „VU rektorius A.Žukauskas:„Tikimybė, kad Lietuva greit gaus Nobelio premiją, yra 60 procentų“.

Naujausiame numeryje rasite Arūno Brazausko tekstą — „Nacionaliniai užsieniečių deportacijos ypatumai“ bei Renatos Baltrušaitytės rašinį apie kelininkų bendroves — „Keturiasdešimt vilkų dėl kiekvieno ėriuko pjaunasi“.

Be to, skaitykite specialiai „Veidui“ iš Strasbūro Aušros Lėkos parengtą tekstą „Gero savaitgalio ir venkite vokiško alaus. Ne tik“ ir Arūno Milašiaus aprašytas žemės ūkio prognozes — „Stambiems ūkiams 2016-ieji bus pelningi, o mažieji gali ir neišgyventi“.

Apie Šv. Velykas primena žurnalistė Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė rašinyje — „XXI amžiaus Velykos: be saiko ir suvokimo“, žurnale taip pat rasite šios autorės tekstą — „Ką slepia asmenukių epidemija?“.


 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...