2016 Sausio 14

Žvelk giliau

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris

veidas.lt

2-asis šiemet savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas pagerbti ir prisiminti tuos, kurie gynė Lietuvos laisvę 1991 m. sausio 13 dieną. Apie vieną iš laisvės gynėjų ir žurnalistės Aušros Lėkos rašinys —„Savanorio Nerijaus Treinio karas ir taika“. 1991-ųjų Lietuvos laisvės gynėjas N. reinys saugojo valstybės laisvės simbolį – Trispalvę ant Gedimino bokšto Vilniuje.

Savaitės interviu su Kaetana Leontjeva — „K.Leontjeva: „Problemą turi spręsti tie, kurie yra arčiausiai problemos“. Neramiomis senųjų ir naujųjų metų sandūros dienomis ekonomistė dalijosi mintimis apie demografiją, technologijų pažangą ir religijos svarbą žmonėms.

2-ajame „Veido“ numeryje tai pat ieškokite rašinio apie Saviečių tragediją „Apsimeskime, kad šulinio nebuvo“, bei straipsnio, pristatančio dar vieną sėkmingą Lietuvos ūkį – „Klestintis ožkų ūkis iš Širvintų“.

Užsienio aktualijas rasite žurnalistės Rimos Janužytės tekstuose  „Pilnatis sunitų ir šiitų pasaulyje“ ir „Egzorcistai su komunistiniu šleifu“.

Naujausiame numeryje taip pat pristatomas Lietuvos popscenos karalienės Džordanos Butkutės profilis.

Savaitraštis “Veidas” prekyboje pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-02-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...