2016 Kovo 09

Anonsas

Naujas „Veido“ numeris – šią savaitę anksčiau

veidas.lt

10-ajame savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistės Aušra Lėka ir Jūratė Kiliulienė Kovo 11-osios proga aprašė pilietiškiausius Lietuvoje žinomus žmones. Apie juos skaitykite tekste „Kovo 11-osios piliečiai“.

Savaitės interviu – su žydų kilmės iš Vilniaus kilusiu žurnalistu Samu Yossmanu, šiuo metu gyvenančiu ir rašančiu Londone — „Samas Yossmanas: „Internacionalą komunistams pakeitė multikultūriškumas“.

Naujausiame numeryje rasite ir Arūno Brazausko straipsnį „Vilniaus politinio kino pavasaris: operacija „Jubiliejus“. Žurnalistas Arūnas Milašius tekste „Privati kariuomenė iš Lietuvos“ aprašo “sėkmės karius”, kurie dirba Afrikoje ir Indijos vandenyno regione.

10-ajame „Veido“ numeryje taip pat skaitykite Jurgitos Laurinėnaitės-Šimelevičienės rašinį apie kadaise garsius ir šiandien jau pamirštus prekių ženklus — „Į užmarštį grimztantys prekių ženklai“ ir Renatos Baltrušaitytės pokalbį su garsiosios skulptūros „Vamzdis“ autoriumi, skulptoriumi Vladu Urbanavičium.

Užsienio aktualijas pristato Dovaidas Pabiržis tekste — „Iš kur išdygo naujasis Latvijos premjeras Maris Kučinskis?“ ir Rima Janužytė rašinyje „Kriminalinė Ramzano Kadyrovo Čečėnija“.

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys šią savaitę anksčiau – ne penktadienį, o ketvirtadienį. Tačiau jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-10-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...