2015 Gruodžio 03

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

48-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje apžvelgiami per Lietuvos nepriklausomybės 25-metį iškilę įtakingiausieji asmenys. Lietuvos ketvirčio amžiaus įtakingiausiųjų sprendimus diktavo ir jų pilkieji kardinolai, ir pinigingas verslas, ir biurokratai, ir advokatų kontoros, ir Kremlius, net nusikalstamos struktūros.

Įtakingiausiųjų politikos, verslo, kultūros, sporto, nusikalstamo pasaulio atstovų pristatymų ieškokite straipsniuose: „Lietuvos (už)valdymas: režisieriai, prodiuseriai, aktoriai“, „Dairantis į kultūros vėtrunges“, „10 įtakingiausių kriminalinio pasaulio atstovų“, „Žingsniu priekyje“.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su Stačiatikių kunigu Vitalijumi Mockum „Stačiatikių kunigas Vitalijus Mockus: „Vos gimę pradedame mirti“,  taip pat rašinį apie biokurą „Biokuro pramonė pasmerkta augti“, Gabijos Sabaliauskaitės tyrimą „Ties horizontu – aukšta mokytojų streiko banga“ ir Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį apie mados grandą Juozą Statkevičių.

48-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje skaitykite reportažą iš Darbėnų miestelio –Darbėnai – žemaitiški, žydiški, japoniški“.

Naujausias 48-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys gruodžio 4 d., penktadienį.

http://www.veidas.lt/veidas-nr-48-2015-m

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...