2015 Lapkričio 12

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

45-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite žurnalistės Kristinos Kanišauskaitės Šaltmerės tyrimą — „Premjero Džiuljeta: mylima, prarasta ir išsižadėta“. Džiuljetą Žiugždienę (59 m.), 2004 m. įvertintą medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“, galima vadinti Socialdemokratų partijos, ir ne tik jos, vertinta, savo vietą žinančia ir seniai įtakingiausius LSDP vyrus lydinčia karjeros moterimi.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su Šalčininkų ligoninės direktoriumi „Zbignevas Semenovičius: „Leiskite lenkams būti Lietuvos patriotais“ taip pat rašinį apie Lietuvos chemijos pramonę „Chemijos pramonė – minų ir galimybių lauke“.

Šį penktadienį savaitraštyje „Veidas“ ieškokite Gabijos Sabaliauskaitės tyrimo „Ką perka Lietuvos ūkininkas?“ ir Dovaido Pabiržio tyrimo apie KGB šnipą Užupyje tęsinio „Ką Lietuvoje veikia Rusijos oligarchų klapčiukai?“.

45-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje Lenkijos  politikos aktualijas apžvelgia Rima Janužytė – „Smailiausia Lenkijos yla“.

Naujausias 45-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys lapkričio 13 d., penktadienį.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...