2015 Spalio 22

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

42-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite interviu su  Konstitucinio Teismo pirmininku Dainiumi Žalimu — „KT pirmininkas D. Žalimas: „Konstitucinis Teismas nėra chunta“. Konstitucinis Teismas (KT) šiandien sulaukia politikų iniciatyvų apriboti jo kompetenciją, kaltinimų uzurpavus valstybės valdymą, o kartais net tokio epiteto, kaip teisinė chunta. Kiek tokiuose vertinimuose esama objektyvaus pagrindo, aiškinamės su KT pirmininku prof. dr. Dainiumi Žalimu.

 

Naujausiame numeryje rasite ne vieną dėmesio vertą rašinį, tarp jų Dovaido Pabiržio rašinys apie Benedikto Vanago pasiruošimą artėjančiam Dakaro raliui — „Dakaro ralyje – Žečpospolitos ekipažas su Vyčiu ir Ereliu“, Roberto Dargio apžvalga „Lietuvos smaugliai – demografija, švietimas ir biurokratija“,  rašinys apie Jakiškių dvarą — „Jakiškių dvarą prikėlė koldūnai“ ir reportažas iš Žeimelio miestelio.

 

41-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje užsienio aktualijas apžvelgia Rima Janužytė, straipsniuose: „Lenkija su abiem dešinėm rankom“, „Lietuva ir Izraelis: vizitų magija“, „Danijos pulkininkas J.S.Larsenas: „Prasidėjus karui, likčiau Lietuvoje“.

Naujausias 42-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys spalio 23 d., penktadienį.

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...