2015 Spalio 15

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

41-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite interviu su architektu, prof. Rolandu Paleku  „Profesorius Rolandas Palekas: „Architektūra – lyg kainos podukra“, taip pat reportažą iš Lukšių miestelio — „Ypatingojo valdymo Lukšiai“. Miestelis, kuriame nekilnojamasis turtas kainuoja brangiau nei mieste, kurio gatvės išpuoštos gėlėmis, menininkų darbais ir visada trykštančiu fontanu.

 

Naujausiame numeryje rasite ne vieną dėmesio vertą rašinį, tarp jų Lietuvos alaus pramonės apžvalga „Demografijos spaudžiama alaus pramonė traukiasi“, Rimos Janužytės rašinys apie neįgaliųjų pasiekimus  — „Dvasios galia“, Gabijos Sabaliauskaitės straipsnį apie pirmakursius studentus „Lietuvos pirmakursis: studijoms nepasirengęs, bet laukiamas“ ir Aušros Lėkos rašinį apie aljansų reikšmę — „Nori būti saugus – prekiauk su NATO partneriais“.

 

41-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje atsisveikiname su aktore, rašytoja, režisiere Galina Dauguvietyje. Galina Dauguvietytė tvirtino niekada nesijaudinusi dėl to, ką apie ją mano kiti. O pati apie save išpasakojo tiek, kiek retam pavyksta. Todėl jai virtus pelenais norisi atsigręžti į tą išpasakotą gyvenimą ir apmąstyti, ar sugebėjome paklausti pačių svarbiausių dalykų.

Naujausias 41-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys spalio 16 d., penktadienį.

 

 

 

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...