2015 Gruodžio 10

Naujas „Veido“ numeris jau prekyboje

veidas.lt

49-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje aprašoma generolo Modalovo armija. Buvęs Viešojo saugumo tarnybos vadas Sergejus Madalovas – iki panagių kariškis su savu garbės kodeksu, galintis kartu su pareigūnais nubėgti 10 kilometrų, o ne vien sėdėti ir vadovauti štabe. Taip apie jį atsiliepia daugelis jo kolegų.

Tačiau tuo pat metu akis bado skandalinga situacija jo buvusioje tarnyboje: šimtai giminystės ryšiais susijusių darbuotojų, fiktyvūs įdarbinimai, valstybei nelojalūs, Rusijos agresiją prieš Ukrainą garbinantys pareigūnai.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su ekonomiste  Jelena Stankevičiene, kuriame ji ragina žmones pirkti saikingai. Lietuvos politines aktualijas apžvelgia Aušra Lėka tyrime — „Kuo valdžios išlaidavimas skiriasi nuo vartojimo skatinimo?“, Arūnas Brazauskas ir Vaiva Sapetkaitė rašinyje — „Kada politikai valstybės valdomas įmones ims vertinti kaip realų turtą?“.

49-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje skaitykite ūkininkės Ievos Straigytės sėkmės istoriją — „Genų nulemta ekologiška Leonpolio ūkininkės Ievos meilė žemei“ ir straipsnį apžvelgiantį prabangų nekilnojamąjį būstą Lietuvoje — „Butas – labai brangus, su dideliais langais ir geroje vietoje“. Žurnalistė Jūratė Kiliulienė rašo apie Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje nuvilnijusį skandalą — „Mirties akademija feisbuko lepūnėlių kartai?“.

Užsienio aktualijas pristato Rima Janužytė rašiniuose: „Britai šokdins Europą, jei Europa leis“ ir „Juodkalnija antrąkart laimėjo didįjį loterijos prizą“.

http://www.veidas.lt/veidas-nr-49-2015-m

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...